Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megváltoztam volna? A szakítás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megváltoztam volna? A szakítás ennyire megviselheti az embert? 17/L

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottam a párommal. Nagyon szerettem. 2évig együtt voltunk. Aztán egyik napról a másikra tönkre ment minden. 1hétig csak sírtam és sírtam. 2 hónap mulva túltettem magam rajta míg ő 1hét alatt.. Azóta mimdenki megjegyezte, hogy sokkal kedvesebb vagyok. Sokkal másabb az ízlésem és sokkal bátrabb vagyok. Az öltözködésem is változott. Most olyan ruhadarabokat hordok amire pár eve/hónapja azt mondtam volna hogy na tuti nem. De most a ruhatáram tele van olyan ruhákkal

2017. márc. 11. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen megviselhet...felismered miben akarsz változni és változol is akár

sokszor egy nagy löket kell egy változáshoz...


én egy hülye tini szerelem miatt annyira megváltoztam, hogy mondhatni életcélt kaptam :)


24F

2017. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olyan ruhákra gondoltam. Nem kihívóakra. Nyilvan eddig sem hordtam mini ruhákat es ezutt sem fogok. Regen mindig a feltunesre törekedtem. Gyöngyök, írások ilyenek. Mostanság inkább egyszerűbb és vissza dogodtabb euhadarabokat viselek. Te pedig 1.kommentelő egy bunkó vagy.
2017. márc. 11. 20:43
 3/6 A kérdező kommentje:
2.kommentelő köszönöm az értelmes válaszod. És örülök hogy lett életcélod😊 ment a zöld
2017. márc. 11. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Esetleg az exed volt rád ilyen hatással. Vagy azután miután túltetted magad a dolgon ? Mert akkor nem mondtam semmit.
2017. márc. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az emberi lélekre minden változtató hatással van valami jobban valami kevésbé. Így fejlődik az egyéniséged. Az egyéniség az egyettlen dolog ami folyamatosan fejlődik és változik de soha sem lesz két egyforma vagy két teljesen ki fejlett. Egész életedben minden változtató és építő hatással lesz rád. Lehet hogy most a mizo tejet szereted de holnap kóstolsz egy riska tejet és az lesz az új kedvenced. És ha tovább gondolod a mizonak 300 forint az ára de a riskának 150 és máris több dologban fejlődik az ízlésed mert rá jössz hogy amit a legjobbnak gondoltál annál van jobb is és arra is hogy a drágább=rikítóbb nem feltétlenül jobb az olcsóbbnál=szolidabb/visszafogottabbnál.

Szóval egy szakítás építőbb jelleggel van rád mint a kapcsolatban maradás. Mert amíg meg szoktad hogy ez jó és minden boldog az csak egy berögződést idéz elő és minél nagyobb a biztonság érzeted meg a berögződésed, annál nagyobb mértékű a végén a szakítással járó változás. És ha minél több ember vesz körül legyen az jó barát vagy rossz vagy hamis barát annál jobban alakítanak téged vagyis a személyiséged. És amint vége a kapcsolatotoknak hamis barát ott hagy ellenség el távozik vagy barátod lesz, fel szabadulnak a kapcsolatba vetett energiátok. Vagyis hamis barát meg tanít arra hogy légy óvatos, ellenség távozása meg tanít arra hogy mennyire más nélküle az életed ha barátod lesz akkor meg tudod hogy mennyire jól ki jöttök egymással, a barátod aki igaz és soha el nem hagy, az meg segít fel dolgozni ezt a változást. Szóval a szakítás nem meg visel hanem épít. És ennyire meg változhatsz ha van ami segít.

2017. márc. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán lehet. Dagi voltam, eléggé. Életem szerelme pedig visszautasított. Ez akkor engem annyira megviselt, hogy 1 év alatt fogytam 30 kilót. Tehát tényleg hatással vannak az ilyen dolgok az emberre.

16F

2017. márc. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!