Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöljem facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem facebookon?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy 18 éves fiúval, korábban fogjuk rá ismertem, de semmit sem beszélgettünk ,jó pár éve találkoztunk, csak anya jóban van az anyjával, ennyi. Köszöntünk egymásnak, és anyámmal beszélgetett, ( vele is ott volt az övé) és nekem nagyooon tetszik, kedves, és szép a mosolya, talán én is tetszem neki, nem tudom, ő jött oda hozzánk. Nem szoktunk találkozni, nincs alkalmunk beszélgetésre szóval arra gondoltam bejelölöm facebookon, de nem merem, szeretném ha kezdeményezne.

Nagyon tolakodó, ha bejelölöm? Tudom, hogy 4 év a korkülönbség, de nagyon tetszik. Szóval vélemény? 14/L


2017. márc. 15. 14:16
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
Nem szoktam szelfizgetni, de örülök, hogy te is így vagy ezzel.
2017. márc. 15. 15:20
 12/43 A kérdező kommentje:
Boccs, selfizgetni.😀
2017. márc. 15. 15:21
 13/43 anonim ***** válasza:
Majd írd meg hogy mikor jelölt vissza :)
2017. márc. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
31%

*Bocs.

Igen, de fogalmazni nem nagyon tudsz.

Akik okosabbak, nem preferálják a neten ismerkedést.

Esetleg élőben?

Ja, haha, nem.Ahhoz már kevés vagy, nem vagy rá képes.

Na pedig avval mennél is valamire.

Egó?

Ó csillagom, ne nevettes.

Attól még, hogy benned látom az ürességet, és a butaságot a saját magam hiányait is látom.Nyugalom.

2017. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

15:23: oké:)

15:27: figyu, szerintem hagyjuk ezt, tudom, hogy az emberek mindenben csak a hibát keresik, elírtam egy betűt,ennyi, és máris itt tartunk. De legyen sikeres életed!😉 Jó tanulást!

2017. márc. 15. 15:37
 16/43 A kérdező kommentje:
Ja, és mint már említettem, nem találkozok vele élőben, ezért gondoltam, hogy bejelölöm, és esetleg találkozhatunk, bár ki tudja.
2017. márc. 15. 15:39
 17/43 A kérdező kommentje:
És ha már itt tartunk, a ne nevettess, kettő s "csillagom".😉
2017. márc. 15. 15:41
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

Drága kilences.

Kissé elkiabáltad, hogy okosabb vagy nála, mert hiába vagy 14 éves, képes vagy belejavítani egy hibába, ami nem is hiba.

Azt, hogy "kösz" rohadtul nem úgy írjuk, hogy "kössz".

Olvass utána neten, kérdezd meg a magyartanárodat, nekem mindegy, csak ne oktass ki hatalmas egóval mást, amikor nincs igazad :))

2017. márc. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

A kilencedik válaszolónak üzenem, hogy nagyon szánalmas.Először is, itt játszod a nagylányt, amikor te magad sem tudsz írni.

Avval..Ez most komoly?!

A kérdező szerintem semmi rosszat nem mondott neked, te mégsem bírtad ki, hogy ne nyisd ki a pofád.Pontosan az ilyen lányoktól kapok agybajt, akik ennyire nagyra tartják magukat.És ezzel sok fiú\férfi társam így van.Úgyhogy, ha ilyen vagy másokkal is, akkor nem csodálom, ha magadra maradsz.Egy olyan lány, mint a kérdező ezerszer többet ér nálad, akinek legjobb barátja az egója.

24 éves egyetemet végzett férfi.(mielőtt a tanulatlanságomba is belekötnél)

2017. márc. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
28%

#19

Ó, ne reméld.

Magamra maradok? Szó se róla.

Mit izgat engem, hogy te mit gondolsz rólam?

Nem fogom sokra vinni?

Nyelvvizsgám van, minden jel arra mutat ( kijött a sorrend), hogy egy erős gimnáziumban felvettek matematika szakra.

Utána jöhet a cserediák program, majd a külföldi egyetem.

Én nem úgy veszem észre, hogy írtóznának.

Szeretik ha valaki őszinte, mert millió ember gondolja amit én, csak kimondani fél.

Szeretik, hogy ambíciózus vagyok, és, hogy soha nem adom fel, ez leginkább sportban mutatkozik meg.

Szóvak, mondj rám bármit.Halljam csak.

Többre fogom vinni, és társaságom is akad.

2017. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!