Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöljem facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem facebookon?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy 18 éves fiúval, korábban fogjuk rá ismertem, de semmit sem beszélgettünk ,jó pár éve találkoztunk, csak anya jóban van az anyjával, ennyi. Köszöntünk egymásnak, és anyámmal beszélgetett, ( vele is ott volt az övé) és nekem nagyooon tetszik, kedves, és szép a mosolya, talán én is tetszem neki, nem tudom, ő jött oda hozzánk. Nem szoktunk találkozni, nincs alkalmunk beszélgetésre szóval arra gondoltam bejelölöm facebookon, de nem merem, szeretném ha kezdeményezne.

Nagyon tolakodó, ha bejelölöm? Tudom, hogy 4 év a korkülönbség, de nagyon tetszik. Szóval vélemény? 14/L


2017. márc. 15. 14:16
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

29# És-sel nem kezdünk mondatot. Remélem "levágod" a poént. Mivel tényleg csak annak szánom, ill. úgy látom te is intelligens vagy (semmi szarkazmus)

19/Harambe

2017. márc. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Levágtam, köszi nagyot nevettem.

Egyetértessz velem?

2017. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben
2017. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
45%
Engem sokkal jobban irrital egy olyan degradalo stilusu "ki ha en nem" lany, aki azt hiszi o szarta a spanyol viaszt es letelemenek erzi, hogy kioktasson masokat es azt gondolja o barkinel is tobb. Ez nem nyers modor ez egyszeruen egy tahosag, hisz a kerdezo semmi rosszat nem irt,de o 14 eves kis p*csakent azt gondolja o neki joga van megmondani kinek milyen hibaja van, csak o nem nezett tukorbe. Bar nem csodalom ilyen kisebbsegi komplexussal en se mernek. Sajnallak, hogy teged ez eltet. Ja amugy tudod, intelligenciat nem szerzed meg iskolaban, ennek te vagy az ekes peldaja. Belekothetsz a helyesirasomba hisz a legkevesbe se izgat, de imadkozom, hogy ilyen egoista szerencsetlenseg csomaggal ne hozzon ossze a sors. Get a life, suttyo.
2017. márc. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

Huhh, vita a javából...

Mindkettő félnek igaza van valamilyen szinten. Mivel nem akarok belekeveredni csak a kérdezőnek szeretnék válaszolni.

Jelöld be nyugodtan, mi baj lehetne belőle? Legfeljebb nem igazol vissza. Az, hogy összejönnétek annak kicsi az esélye. Persze a mai világban még ha rá is írsz, még az sem számít tolakodásnak.

Annyit még az egészhez hozzáfűznék: hogy interneten akar ismerkedni, é emberek szerint nem tud életben? Valahol el kell kezdeni az egészet. A bátorság nem egyik pillanatról hullik az ölünkbe főleg ha egy olyan személyről van szó aki tetszik nekünk. Persze vannak emberek akiknek ez a bátorság megadatik, de sajnos nem mindenkinek. Akinek meg igen, legyen boldog...

Egy évvel idősebb lány

2017. márc. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, tényleg, a kritikákat is.:)
2017. márc. 15. 20:39
 37/43 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy lesz belőle bármi is, de visszaigazolt. Úgy döntöttem ráérek még ezzel.
2017. márc. 15. 20:47
 38/43 A kérdező kommentje:

#29

Én már ötödik óta nyolcosztályos gimibe járok.:)

2017. márc. 15. 20:50
 39/43 anonim ***** válasza:
#34:szívemből szóltál
2017. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. márc. 15. 21:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!