Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelöljem facebookon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem facebookon?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy 18 éves fiúval, korábban fogjuk rá ismertem, de semmit sem beszélgettünk ,jó pár éve találkoztunk, csak anya jóban van az anyjával, ennyi. Köszöntünk egymásnak, és anyámmal beszélgetett, ( vele is ott volt az övé) és nekem nagyooon tetszik, kedves, és szép a mosolya, talán én is tetszem neki, nem tudom, ő jött oda hozzánk. Nem szoktunk találkozni, nincs alkalmunk beszélgetésre szóval arra gondoltam bejelölöm facebookon, de nem merem, szeretném ha kezdeményezne.

Nagyon tolakodó, ha bejelölöm? Tudom, hogy 4 év a korkülönbség, de nagyon tetszik. Szóval vélemény? 14/L


2017. márc. 15. 14:16
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

Beszállok már én is. A 24 éves csávókának üzenem hogy az avval is elfogadott.

-egy másik csávó-

2017. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
56%

Bárki bármit mond, engem 16 éves fiúként megfogott ez az előbbi csaj.

Nyers, és sokkal jobban fogalmaz mint a kérdező, láthatóan okos, én nem mondanám, hogy nagy az egója, csak a tervei ha meg ambíciózus akkor menni fog neki.

Szóval kedves 19-es ne általánosíts én pont az ilyen szürke lányoktól mint a kérdező írtózom.Azokat meglehet unni egy nap alatt.Az utóbbiba meg van vér, és küzdésszellem.

F

2017. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

24 évesnek:

Mint mondták, az avval is elfogadott szóval sss.;)

2017. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:

Én a 14 éves kiscsajnak adok igazat. Sokkal értelmezhetőbben fogalmaz ill. írás alapján sokkal "intelligensebb" (ha lehet így mondani) a kérdezővel szemben. Kérdező: mi van akkor ha te eltervezted hogy mész egyetemre? Lehet nem vesznek fel. Megsúgom minden ember el tervezi hogy ilyen-olyan háza/kocsija lesz, és mégis mi van? Na látod.

19/Harambe

2017. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
11%

Utolsó, köszönöm szépen.;)

Végre valaki aki mögé lát a dolgoknak.

A fogalmazásmód sokat elárul.

Hasonlíts össze minket.

Na? Látod már, miről beszéltem?

2017. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

Ja amúgy a 24/F-nek pedig, szerintem rosszul döntesz. Nem egy olyan nő kell az életben aki csendben marad és tűri a fájdalmat. Hanem olyan aki vissza mer szólni, úgyanis mindenkinek meg van a joga kiállni magáért. Nekem bajom csak azzal van hogy miért kell, -ha minimálisan is- de "nem oda illő" szavakat írni. Te is nagyra tartod magad mégis olyanokat írsz amivel "lealacsonyítod" magad. Gondolok itt a pofára (van szebb alakja is, Google a barátod). Illetve te írtad hogy ha a kérdező nem bántotta semmivel akkor miért kell így "lekezelni". Ez ellentétben áll az elveiddel, ugyanis a 14 éves lány válaszol nem ártott neked semmit, mégis rosszabbul bánsz vele, mint ő a kerdezovel.

19/harambe

2017. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
Én viszont a 18-19.-nek adok igazat.Elég irritáló stílusod van bocs:F
2017. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Tudom, szeretek vitákba bele kavarodni.

Sokakkal csak az a baj hogy nagyra tartják magukat, ill. azzal a kevés kis eszével próbál érvelni. De rosszul. Na ez az a pillanat amikor aki ezt elolvassa egyből jön a "fhú de nagyképű" meg "az ilyenek miatt tart ott MO ahol". Nem így van, csak az igazat mondom ami sokszor fáj.

2017. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:

Vita szagot érzek.Én itt nem tudok a kérdező pártjára állni.

Az a lány, aki belekötött nagyon okos ez tény.

Látszik azon, hogy fogalmaz..

Én nem mondanám, hogy nagyképű mert nem fényezi magát, hanem lealacsonyítja a kérdezőt, ez meg nem ugyanaz.

Amit meg is érdemel a kérdező, mert összehasonlítom a fogalmazásmódjukat és az általatok egoistának nevezett lány, sokkal jobban kifejezi magát.

És manapság nem kis szó, ha felveszik egy gimnáziumban matematika szakra.

Gratulálok.

Ezt gondolom nem avval érte el, hogy azon, gondolkodik, hogy bejelöljön-e valakit..

Itt mutatkozott meg hogy neki és a kérdezőnek mekkora az intelligenciája.

Szerintem azért kötött bele mert zavarja, hogy a kortársai értelmi szinten ilyen alul vannak, amit sajnos meg is értek.

És igen a 24 éveskének se ártott, de ő leszólta, tehát ugyanolyan szinten vannak ilyen szempontból.

Méghogy nem érdeklődnek az ilyen csajok iránt.

Szerintem de, csak ritka aki ennyi idősen ekkora intelligenciával rendelkezik, így fogalmaz.

Nekem se lenne szükségem a kérdezőre, nagyon butuskának látszik.

Én itt eldöntöttem ki pártjára állok.Hajrá lányom, megnyered, ilyen hozzáállással minden terved be fog jönni, ne hagyd, hogy az ilyen csírák leállítsanak.

22/F

2017. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Utolsó. You made my day, főleg az utolsó mondat tetszik nagyon.

19/Harambe

2017. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!