Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg fura, bizarr fétis,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fura, bizarr fétis, hogy nekem a vékony fiúk jönnek be? 15L

Figyelt kérdés

Most mondom, hogy undorodom ezektől az egoista, arrogáns, ecsetfejű, csőgatyás személyektől, és sosem értettem, hogy az "egyszálbelűséget" miért veszik sokan egy kalap alá a páwasággal. Egy ember stílusa/személyisége egyáltalán nem a testalkatától függ. Egy fiú attól még simán lehet teljesen normális és kedves, mert vékony, egyáltalán nem ettől függ.


Szóval nekem mindig is a vékony, már-már sovány fiúk jöttek be. Már azelőtt is ezen a véleményen voltam, hogy hallottam volna róla, hogy állítólag "a soványakat csak divatból szeretik a lányok" (különben is, manapság inkább szidni meg lenézni divat a vékonyakat). Természetesen a sportos, szálkás testalkat jön be a legjobban (amikor a kevés testzsírhoz némi izom is társul), és az átlagos testalkat is lehet vonzó, de nekem sok lánnyal ellentétben valahogy sosem voltak eseteim a kigyúrt, vagy ducibb fiúk. Eddig minden fiú aki tetszett 65 kg alatt volt (170-175 centis magassággal). Ez lehet azért is van, mert én is rendszeresen sportolok és vékony vagyok (49 kg és 163 cm), és a saját "fajtám" tetszik. De tényleg olyan beteges dolog, hogy valakinek nem a "nagydarabok" az esetei? Itt gyakorin olvastam már egy-két ehhez a témához kapcsolódó választ, és csak nézek, hogy egyesek mennyire lenéznek másokat, csak mert az illető a sportolás miatt nem tömegel meg anyám kínja. Kamaszkorban szinte mindenki sokat mozog és mellé gyors az anyagcseréje is, inkább az a természetes, hogy valaki ezek mellett tizen akárhány évesen nem 85 kiló. De kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is, és, hogy miért kell valakit lenézni emiatt. Én se nézek le senkit a testalkata miatt, csak van, ami nem jön be, de nem problémázok rajta, ha másnak meg pont az az esete.


2017. márc. 18. 15:34
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10: De, mert a felesleges kalóriákat elégeti, és nem hízik :) Én is sokat eszem, de mindig 50 kiló alatt maradok, mert minden nap futok 1,5 órát.
2017. márc. 20. 15:04
 12/12 anonim ***** válasza:
A kérdés,hogy mit sportol.Nem mindegy,hogy hosszútávfutó vagy súlyemelő az illető
2017. márc. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!