Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hova tenni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hova tenni az ilyet, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Nemrégiben felvettem facebookon néhány embert a suliból évfolyamtársakat stb... Akiket inkább csak látásból ismerek, esetleg váltottunk 1-2 szót, de igazán még nem beszélgettem velük. A lényeg: én sosem értetettem az olyan embereket akik belájkolják azt hogy valaki valakinek az ismerőse lett WTF?xd Ritka is am szerintem az ilyen... Na de az egyik lánnyal akivel ismerősök lettünk facebookon, úgy egy tucat ember belájkolta WTF? Szerintetek ez mi? nem tudom hova tenni az ilyet ;D Ennyire örülnek hogy mi ismerősök lettünk? xdd

17/F


2017. márc. 26. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában ez a divat.

Elég szánalmas szerintem...

17/F

2017. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit, mivel nem érdekel ennyire a fb...:D
2017. márc. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan újfajta "piszkálódás/csesztetés" az ismerősök részéről akik belájkolják ezeket.Sokan kb úgy élik meg mintha nem ismerősök lettetek volna hanem kapcsolatban(egy pár) vagytok.
2017. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az mégrosszabb mikor lány uncsidat visszaigazolod látják, és alákommentelik hogy sokáig stb.. :D


(Najo akkor holnap verés lessz :D )

2017. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!