Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » . Olvassátok el. Fiuk válasza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

. Olvassátok el. Fiuk válasza kéne nagyon. Mikor tetszem egy fiunak?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

lécci segítsetek.van egy srác a suliban aki nagyon tetszik neki és szinte belevagyok esve. tudjaa hogy belevagyok . aztán miuttán megtudta utána minden egyes szünetben nézet engem.és 8.-os barátnőm is 8.-os én meg hatodikos és megkértem a barátnőmet hogy kérjen tőle egy képet (évvégiit..) mert neki (bnőmnek adot) és megkérdezet engem is hogy kapok-e én. És aztomndta h nekem nem ad. nagyon fájt ez a hír..

most kicsit össze vagyok zavarodva mert nem tudom mért nézz sokszor és akkor mért nem adot képet.

lécci segítsetek.:)

előre is köszönöm:D

by:niki


2010. máj. 17. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azért nem adott mert te még nem hagynád magad megsunázni.
2010. máj. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
én hagynám..nem evvel van a gond.
2010. máj. 17. 17:12
 3/17 anonim ***** válasza:
kitudja?:D szerintem hagyná....a mai világban:D
2010. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
na tessék....-.- szörnyű:S (előző voltam)
2010. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad, és inkább forgasd át a nyelvtankönyvet a visszaható névmások fejezetnél :D
2010. máj. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem jössz be neki.lehet azért néz hogy milyen szánalmas vagy
2010. máj. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
azt a p*csa... egy hatodikas ugye 12 éves? hagynád magad megsunázni? gyönyörű vagy mondhatom... honnan tanultad ezt a hozzáállást?
2010. máj. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy fényképért sunázás? De lementek az árak! :D
2010. máj. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

gyerekszerelem..vagy mi ?

az a kérdés szóval, hogy tetszel a fiúnak ? szerintem lehet, hogy egy kicsit.. de éppen ezért nem ad neked képet, mert túlságosan "lógsz" rajta.. meg azért kicsi vagy hozzá..bár..( a barátnőd hány éves ? )bár lehet az ő agyi szintje is csak 10 körül van.nem lehet tudni

2010. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
inkább felejtsd el
2010. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!