Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akkor most tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most tetszem neki, vagy nem? Légyszi olvassátok el tényleg fontos!

Figyelt kérdés

van egy oszt.társam aki régóta tetszik. év vége felé valahogy dumáltunk és ott volt a padon a füzetem. az a bizonyos srác épp egy sportolóról beszélt akit nagyon szeret (mármint hogy rajongóként, nem úgy). akkor egyszer csak leírja ennek a sportolónak a nevét a füzetembe...és mellé rajzol egy szivecskét meg hogy "i love" a név mellé.

ez valami utalás volt????

mindezt csak azért kérdezem mert gondotam hogy összeszedem magam és írok neki vmit, de ha teljesen esélytelen akkor nem. szerintetek???


2010. júl. 12. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
egyértelmű, hogy szív meg a szöveg a sportolónak szólt, nem neked, de ez nem azt jelenti hogy esélytelen a dolog, sőt. ha már volt téma és jót dumáltatok akkor valószinűleg szimpatikus vagy neki. bátran írj, találkozzatok. itt a nyár, szünet van, használjátok ki. ne suliban, tanulás mellett kezdjetek kapcsolatot
2010. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előttem szólóval egyet értek. a férfiak nem igen utalgatnak ilyenekkel.
2010. júl. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy szeretné, ha az a sportoló te lennél, és akkor tudna téged szeretni... de így, h csak egy csaj vagy, nem szeret :(
2010. júl. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!