Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz, hogy az első percben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az első percben eldöntjük valakiről, hogy tetszik-e nekünk és hogy lehetne-e belőle több? Vagy valaki csak idővel jön rá, hogy tetszik neki az illető? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy első percben eldől. Saját tapasztalat: mikor megláttam a barátomat, nehogy semleges érzések fogtak el, de kifejezetten nem jött be. Azóta pedig jobban megismertem és teljesen beleszerettem, azóta is együtt vagyunk.
2015. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok ezzel, mint az első hozzászóló. A külső maximum annyiban segít elő, hogy felfigyelek hamarabb a másikra. Viszont nem az a mérvadó, hanem hogy milyen ember. Eddig minden pasihoz úgy álltam hozzá, hogy próbálom megismerni, és meglátjuk mi lesz. És igen, volt olyan akibe idővel bele is szerettem. :)
2015. febr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pedig csak arról tudok beszámolni, hogy az első percben eldőlt. Túl sok kapcsolatom nem volt, de mindegyiknél éreztem az első pillantéskor, hogy közöm van ahhoz az emberhez.

A mostani páromat 4 éve láttam meg, megégetett, mint a tűz. Akkor mással éltem még. Egy évre rá beszéltünk először, két évre rá láttam újra, akkor jöttünk össze.

2015. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát a mostani barátnőmnek először tökre nem voltam szimpatikus. Később meg ismert és nagyon meg szeretet , mai napig együtt vagyunk. Én férfi vagyok de első percben , el tudom dönteni hogy kit dugnák meg. :)
2015. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ifritandris válasza:

Úgy hiszem, hogy nagyon sok hölgy a pillanatnyi kémia alapján dönt, ha nincs meg, előfordulhat, hogy egy percen belül odébb áll, tévesen abban a hiszemben, hogy jól döntött. Volt egy-két hasonló randim.

A válasz a kérdésedre: igaznak mondható, aki ez a bizonyos kémia alapján dönt, vagy első benyomás alapján. Ez is számít, de helytelen hozzáállás, ha esélyt sem adunk egymás megismerésére, pedig simán lehet szimpatikus is.

2015. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Osztom az első válaszolót.

20l

2015. febr. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában ha meglátok valakit nálam hamar eldől, hogy tetszik e vagy sem, és ez által eldől, hogy megismerném e.

Aztán kiderül, hogy belsőre is annyira tetszik e mint külsőre.

30/f

2015. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátom először nem fogott meg, csak hónapokkal a megismerkedésünk után kezdtem vonzódni hozzá. :)
2015. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudatosan biztos, hogy nem, de vannak bizonyos dolgok, amik nem tudatosan működnek már kezdetektől is.
2015. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!