Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor, ideális lennék,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor, ideális lennék, vagy undorító?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom annyi ilyen jellegű kérdés van már, de akkor is nagyon érdekel, hogy: Fiúk, nektek én bejönnék?

165 cm magas és 53 kg vagyok. Világosbarna/sötétszőke hajam van, derékig érő. Zöld a szemem. Van egy pár szeplőm és az arcom viszonylag kerek. (ez most így fura lehet, de szerintem elég fontos) Elég nagy a mellem, az osztályomban nekem a legnagyobb.

Nagyon sokat nevetek, hülyéskedek, de ettől függetlenül lehet velem komolyan is beszélni.

Ezen leírás alapján mennyire jövök be 14-15 éves fiúknak?



2017. ápr. 9. 23:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
October15 véleményét osztom.
2017. ápr. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10: Nem az a gond, hogy visszajelzést keres. Ez természetes.

De így? Nehogy már ebből valakinek legyen bármi fogalma arról, hogy milyen is lehet a kérdező. Lehet egy bombázó is, de ugyanúgy lehet egy bányarém is nagy mellekkel.

2017. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 October15 ***** válasza:
26%

12.: Zacskó a fejre farok a mellek közé, mi a probléma?:D

Mert a barátaitok szerintetek hiteles képet festenek rólatok? Ne fárassz... az ember szeret olyanokat mondani amitől a másik jól érzi magát [a szar ember meg olyat amitől rosszul] a barátság gyakorlatilag azon alapul, hogy tudd mikor és mit kell hazudni. Pont annyira hiteles az ha a "legjobb barátnőd" szerint vagy szép mintha szerintem, egy fikarcnyival sem ér többet az egyik a másiknál.

2017. ápr. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
54%
13: szerencsére mifelénk nem ezt jelenti a barátság :)
2017. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 October15 ***** válasza:
20%

14.: Annyira tudtam, hogy nem fogod felfogni. :D Melyik szakmunkásba jársz?:)


Tehát ha a barátnőd "undorító" akkor te ezt megmondod neki és a minimális önbecsülését is darabokra töröd? Csodálatos lehet veled barátkozni. :)

2017. ápr. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15: Nem szakmunkásba járok, felnőtt vagyok, túl a tinikoron, normális munkával.

Ha a barátnőm megkérdezi, hogy kövér-e (azért írom ezt, mert ilyen már volt) akkor nem mondom neki, hogy nem vagy kövér, szép vékony vagy. De nyilván nem fogom alpári stílusban bántani sem, nem fogom azt mondani, hogy dagadt disznó. Elmondom neki, hogy már nem olyan vékony, mint régen. Megkérdezem, hogy mi történt, mitől jöttek fel a kilók és ha érdekli, akkor adok neki pár tanácsot, hogy mit tegyen ellene.

Az az igazi barát, aki azt is elmondja, ha nem neked van igazad, aki a hibáiddal is tud szembesíteni, természetesen normális módon. De ezeknek nem hiszem, hogy lenne bármi köze a kérdező kérdéséhez. A lényeg továbbra is az, hogy ebből a leírásból semmit sem lehet megállapítani.

2017. ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 October15 ***** válasza:
0%

Álljon meg a fáklyásmenet. :) A túlsúly és az "undorító" nem ugyanaz. Ha pl úgy néz ki a barátnőd arca mint Deadpool akkor azt aligha tudod kimagyarázni, hogy áh nem vagy már olyan szép mint régen. Amúgy ez a "nem vagy már olyan mint régen" mantra borzasztóan kínos.

Nem mellékesen ha a barátnőd felszed x kilót az nem a hibája vagy hiányossága, nem kötelessége a neked való megfelelés. :) Had kérdezzem meg mennyire járt sikerrel az amikor közölted vele, hogy hát már nem úgy néz ki ahogy régen -> nem tetszik annyira? Biztos nagyon díjazta pl 1 hónapig nincs szex + dívány comboval. :D


Nem arról beszélünk, hogy nem mondod el a barátodnak, hogy ne tegyen vagy tegyen valamit ami választás kérdése hanem arról, hogy az önazonosság tudata részét képező kérdésben nem fogsz olyan választ adni [ha picit is tanult ember vagy / nem vagy szociopata] ami ebben az önazonosságban súlyos kárt tesz.


Nem mellékesen felnőttként lehet nem abban van a felelősséged, hogy megmondd a gyerekeknek, hogy "hülye kérdésre hülye válasz" hanem esetleg abban, hogy a személyiségfejlődésükre jótékony hatást gyakorolj, nem kell megoldani a problémájukat szimplán rá kell világítani olyan részletekre amikre a tini hülyeségek ködében nem lát rá. -> Teljesen irreleváns, hogy a kérdező hogyan néz ki, teljesen irreleváns, hogy mit gondol magáról mert úgyis csak az a megfelelő válasz, hogy önkritikusan de ne öngyűlölettel nézzen magára és x év alatt ki fog alakulni egy stabil ÉN és VILÁG kép benne.

2017. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!