Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz valaha barátom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz valaha barátom?

Figyelt kérdés

Nagyon nem vagyok megelégedve a súlyommal és az alkatommal sem. Heti 4-5 órát sportolok és minden héten 30 km-t biciklizek, de egyszerűen úgy érzem, hogy sosem lesz olyan alakom, amilyet szeretnék. Pedig az étkezésemre is figyelek.

172 cm vagyok és 58 kg. Szerintetek lesz valaki, aki majd úgy szeret, ahogy vagyok? Aki nem várja el, hogy egy deka felesleg se legyen rajtam? Most nagyon úgy érzem, hogy nem fogok olyan fiút találni, aki elfogad. Eleve, hogy találjak olyat ha én sem tudom elfogadni saját magamat? Mit tegyek?

L



2017. ápr. 16. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ne haragudj de ha te tulsulyosnak erzed magad, akkor baj van az agyaddal.
2017. ápr. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléh hülyén oszolhat el a rajtad levő "zsír", ha valóban nem esztétikus tested lenne, de szerintem nincs semmi baj ezzel, főleg ha még sportolsz is mellé, szóval igen majd lesz egyszer.
2017. ápr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Hát te beteg vagy hallod.
2017. ápr. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lesz,ez abszolút nem túlsúly,pont ideális,nem bánkódj ezen,nincs ezzel abszolút semmi gond,és biztos hogy lesz barátod is,csak kicsit próbáld meg elfogadni önmagad
2017. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz lefogyni? De letudsz, ha csak nem betegséged van. Egyél kevesebbet és adj le 3-4 kg-t... Ha már szerinted annyira ez áll a boldogságod útjába, tegyél valamit ellene, ne csak sipákolj a gép előtt.
2017. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valami blőd súlyra számítottam, de ez teljesen korrekt, egyáltalán nem vagy kövér, könnyen találsz majd valakit :)
2017. ápr. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!