Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, valaki hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és ami azt illeti nem volt még barátom,viszont már nagyon szeretném hogy valaki legyen mellettem...

Az ismerősi körömbe is szépen lassan mindenkinek lesz valakije nekem senkim,és olyan rossz.

Min kellene változtatnom?,Mi lehet velem a baj?

Válaszaitokat előre is köszönöm.


2017. ápr. 16. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ...


Várd ki a sorod, meg lesz az, ne a többieket utánozd.

Addig tanulj, ami érdekel és leköt.

A többiek meg ne a példaképeid legyenek párkapcsolatban.

Még az is lehet, hogy elkapkodták, csupán utánzásból, vagy divatból.


A magad élete ami számít, nem az övék.

pl. profi festők, és művészek sem szeretik egymást másolni, mert szeretnének a saját egyéniségüket megmutatni.

Párkapcsolatnál is így lenne a helyes.

2017. ápr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1# köszönöm a válaszod

Nem is utánzásból szeretnék magam mellé valakit :)

2017. ápr. 16. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. Gondolom erős hiányérzeted van. Úgy ahogy nekem is...

Nincsen barátnőm a lakhelyem miatt, és csak évente tudok hazajárni Magyarországra.

Viszont már nagyon vágyok egy barátnő társaságára, dúlnak a hormonok, egyszerűen nem tudom mit kezdjek magammal.

Bár nem tudom a lányoknál mi a helyzet ilyen téren, de gondolom te is hasonlóképp érezhetsz.


Ha eddig nem volt még barátod, akkor nem jó helyen keresgetsz. Próbálj elmenni máshova. Ajánlani tudnám az edzőtermeket. Apámnak van egy edzőterme és ott annyi kapcsolat szövődött már hogy a két kezemen nem tudom megszámolni:D

Meg mellette mozogsz is, pasik is vannak. Kellemes a hasznossal.

Sok sikert:)

17/F

2017. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járunk. Ez van. 18/F
2017. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én uyganez vagyok fiúba, bár most 2 hete alakul valami.
2017. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!