Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mit csinaljak vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csinaljak vele? Volt valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

A parom hanyagolja a munkajat,sokszor nem megy be dolgozni. Mar hetvegen is iszogat meg speedezik.

Normalis velem,álitolag szeret. Amikor vele vagyok érzem is.

Retentő feltekeny,pedig soha nem adtam ra okot. Mindig elmondok neki mindent,igaz őis.

Szeretem és tudom h jo ember,de ezt mar nem birom.

Amikor kijozanodik álandoan bocsánatot ker,meg igen rendes.

Szeretnek neki segiteni,meg azt akarom h olyan legyen mint regen.

Ketsegbe vagyok esve.

Tudna valaki tanacsot adni? Elvonora nem tudom tábeszelni.

Tehetetlennek érzem magam.

Van egy fia is,latogatja de mar nem hozhatja el.

A valaszokat előre is köszönöm.

A hibakert elnezest,ideges vagyok.

En 26,a parom 34


2016. dec. 23. 00:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hétközbe is,meg hetvegen is rendszeressen *
2016. dec. 23. 00:46
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Hogy csinálja, hogy nem hiányolják?


Amúgy nem tudom. Sajnálom.

2016. dec. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
remélem kirugják a munkahelyről az ilyen züllött semmirevalókat.ez függő lett.soha nem lessz jobb.rendesebb ffi nincs?:D a nők ragaszkodnak a problémás,zűrös pasikhoz.megérdemlik.
2016. dec. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hat kőszi a semmit.

5eve vagyok vele,igen sokminden törtent vele. Ez 2honapja tart. Soha nem volt ilyen. A fiaért mindig mindent megtett es értem is.

Lehet nektek az az egyszerübb,ha szakítotok. Gondololkozhatnatok hogy voltatok e mar tenyleg ugy valakivel hogy'nagyon szerettetek.

Ezert mennek tönkre sok embernek a kapcsolatai mert igy altok hozza,önzöek vagytok és könnyebb menekülni.

Okosabbak maradtatok volna ha kusba maradtatok volna.

2016. dec. 23. 01:01
 5/17 anonim ***** válasza:
Kicsit instabilnak tűnsz. Pihenj sokat. Már elmúlt egy.
2016. dec. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Arrol nem tehetek hogy ti a kutyanak nem kelletek.
2016. dec. 23. 01:04
 7/17 anonim ***** válasza:
te is szakitani fogsz,csak idő kérdése,mert semmit se tehetsz.rájössz hogy még több időt áldozol fel egy sehova se vezető kapcsolatra.be kéne látni hogy veszett ügy.
2016. dec. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én kedves próbáltam lenni veled. De te bántasz.


A pasid rohadt nagy bajban van. Az alkohol és a speed is olyan, hogy rohadt nehéz megállni benne. A speed talán a könnyebb, mert azt a legtöbb ember valahogy felfogja egy idő után, hogy nem lehet. Esetleg kérdj segítséget szakemberektől. Kék pont pl.

2016. dec. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a viselkedéssel amit művel a pàrod csak tönkre tesz !Lehet hogy eddig birta az apa szerepet és a csalàdfő szerepét és kiakarja engedni a gőzt !Az a baj az ilyennekkel hogy ha józanul beszélsz vele akkor még fel is fogja hogy mit mondott neked hirtelen bűntudata lessz de amint piàlni kezd nem tudod megàllitani és ha tovàbb alkoholizàl szépen lassan elhalnak az agysejtjei és majd a józan beszélgetést is elfelejti !Sztem még most beszélj vele ne halogasd!
2016. dec. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
irtóra akarhatja még ezt a kapcsolatot a pasi ha konkrétan újra azt teszi meg mindig ami neked nem jó.biztos imád.mindenről le lehet jönni ha akarja az ember,de ő nem.csak bocsánat,meg szeretlek ám,aztán újra ko.szánalmas egy 34 éves "ffitól".
2016. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!