Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy sikerülhetne feldolgozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy sikerülhetne feldolgozni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 7 hónapja vagyok együtt. A kapcsolatban végig hazudott, becsapott. Én voltam olyan hülye, hogy vele maradtam és elhittem azt, hogy megváltozik.

Olyan dolgokban hazudott a legtöbbet, melyek nekem a világot jelentették, amikről nem is hittem volna, hogy ember képes ilyenre. Az állandó átverés mellett még bántott is sokszor, és minden az én hibám. Ha egy rossz szót szólok, akkor szinte kinyírna.

Vannak dolgok, amikről eszembe jut egy-egy rossz emlék, és ez mindennapos. Állandóan csak a stressz...

Hozzá vagyok láncolva, fenyeget...

Mit tudnék ez ellen tenni? Elsősorban a rossz emlékek törléséért?

Előre is köszönöm! 15f



2017. ápr. 24. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk szakíts vele a francba? Kivéve persze, ha szeretsz más csicsikája és lábtörlője lenni. Akkor csak így tovább.
2017. ápr. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szabadulj meg tőle, kerüld el, szakítsd meg teljes mértékben a kapcsolatot, minél gyorsabban.
2017. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy van úgy, hogy valaki túl fiatal a kapcsolathoz.

Később ugyanez lesz, csak nem fogod fel ilyen dramatikusan, érzékenyen.

Majd elmúlik, miután kiraktad a szűrét.

2017. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj el hentesnek.
2017. ápr. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!