Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichologus segít feldolgozni...

Pszichologus segít feldolgozni az iskolai pszichoterror miatt kialakult önértékelési zavart és depressziót, ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Sokat csúfoltak, bántottal az osztálytársaim. Sokszor kaptam ilyeneket: nem vagy ide való, olyan vagy mint egy fogyatékos,és ezeket érzékeltették, gesztusokkal, lenézően bántak velem folyamatosan gúnyoltak nem csak egy iskolai közösségben volt ez. Erre rátett egy lapáttal hogy kis meghunyászkodo nyomorék vagyok.

Erős megfelelési kényszerem is van, közösségben alig merek megszólalni, szerintem paranoiás is vagyok.

Sokkal kevesebb dolog miatt is lettek már öngyilkosak emberek.


2017. febr. 18. 11:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Küldök egy videót ezzel kapcsolatban. Ez a srác pont az ilyen helyzetekről beszél. Nekem sokat segített:

https://www.youtube.com/watch?v=8Zeol8iGd2w

2017. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, segít.

Hogy hogyan, az függhet a pszichoterápia módszerétől meg a pszichológus személyétől is.

2017. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!