Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az exem ennyire féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exem ennyire féltékeny érez irántam valamit? Vagy mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

Egyetemi szaktársam az exem. 3 hónapja szakítottunk,és elkezdtem "jóba lenni" egy másik csajjal a szakról,akit ő is ismer régebb óta,és egész jó viszonyban vannak.


Mivel nem vesztünk össze,csak elmondta,hogy ő nem úgy érez már irántam,beszélő,és jó viszonyban maradtunk.


Észrevettem,hogy rettenetesen féltékeny,és nagyon gyerekes dolgokat csinál. Meglátta facebookon,hogy kommentelünk egymás képe alá,megjelöljük egymást a másik csajjal,és emiatt képes volt hajnali 1kor felhívni,hogy mégis mivan köztünk,miért pont őt "választottam". Instagramon kikövetett mindkettőnket,facebookon is,snapchatről letörölt,mert nem bírta nézni a közös képeket,amiket feltettünk storyba. (2 hetente egy kép.) Amikor elkezdődött a suli,az egyik előadáson volt egy kis balhé.


Mert jól elvoltunk a csajszival,dumáltunk nevetgéltünk,és ő is mellettünk ült,de nem hagytuk ki semmiből. Láttam az exemen,hogy furán viselkedik,nyomkodja a telefonját. Óra végén elrohan,majd látom,hogy a suli előtt az ő régi pasijával van.


3nappal később kitálalt,hogy azért hívta ide a régi pasiját,hogy nekem "visszavágjon",mert őt a sírás kerülgette amikor látott minket. És nem sokon múllott,hogy másnap ne hagyja itt a sulit,és menjen el máshova. Facen posztolt képeket virágcsokrokról,amiket névnapjára kapott a rokonaitól,de úgy adta elő,mintha valami fiú adta volna neki. Ezt is azért,hogy visszavágjon.


Később bocsánatot kért a hisztiért,de azóta sem jár iskolába,olyanra,ahol ott van az imént említett csaj,vele sem beszél egyáltalán.


Voltam a csaj szülinapi buliján,reggel amint felkeltem,rámírt,hogy smároltunk-e,lefeküdtünk-e, és hogy mondjam el,hogy mi van közöttünk,mert ő nem hiszi el,hogy semmi.


Napi szinten felhozza,a témát,múltkor mondtam neki,hogy menjünk el kávézni azt válaszolta: "menjél ****-kával"


Mint láthatjátok egy őrült féltékeny kiváncsi csajról van szó.


Ennek mi az oka,hogy ilyen?


19F 19L


2017. ápr. 25. 10:32
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze ez a menjél ****kával,ez már poénból mondta,és nevetünk a témán,de továbbra is egyértelműen zavarja a dolog.
2017. ápr. 25. 10:34
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem féltékenység, hanem simán irigység. Nem tudja elviselni hogy neked jó legyen. Tehát ő nem szeret téged.

De minek ültök akkor egymás mellé.?

2017. ápr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
őőő ok, de exként mégis mi köze van hozzá?
2017. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zavarja, h tul vagy rajta...Jobbnak latja a masik csajt..a ***k-vat meg nem viccbol mondta, ez tuti 😉
2018. jan. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!