Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi van barátom, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszi van barátom, és féltékeny rá, mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Egy pasi ismerősöm azt hiszi (nem tudom honnan veszi) hogy van barátom és féltékeny rá mások szerint. Mióta ezt tudom, csak rá tudok gondolni, mert nagyon tetszik.

Nyilván csak ő tudhatja hogy mit érez irántam, de ha már féltékeny, lehetnének komolyak a szándékai, nem csak szexelni akarna szerintetek? :/

21/L


2012. aug. 26. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele erről, mondd el neki, hogy tetszik neked, és kérdezd meg, ő mit érez. Ha normális, el fogja mondani őszintén. (Valószínű, hogy nem csak AZT akarja egyébként.)
2012. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hmm... túl kevés az infó és így túl sok a feltételezés.

-mások szerint azt hiszi

-mások szerint féltékeny

-mi mondjuk, meg mit akarhat


Ha tetszik neked, kerülj kicsit a közelébe és tölts időt vele. Így kiderül, hogy egyáltalán tetszel-e neki, vagy hogy akar-e valamit, és hogy az csak egy numera vagy esetleg többre is vágyik?


Mivel Te már most ennyitől (puszta híresztelés) "odavagy", légy óvatosabb, mert esetleg csak hinni akarsz valamit és könnyebben kihasználhat.

2012. aug. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Csak általánosságban kérdeztem, hogy ha féltékeny egy pasi akkor többet is akarhat e vajon.

Tetszünk egymásnak, egyértelmű, és amennyit tudunk mindig együtt vagyunk. Legnagyobb félelmem hogy "csak" kihasználni akar, esetleg szexkapcsolat, vagy akármi. Több közös ismerőssel is beszéltem akik szerint féltékeny az állítólagos barátomra.

2012. aug. 26. 08:07
 4/4 anonim ***** válasza:

ja, OK:)


általában igen, de ismerek olyan fiú-lány barátokat, ahol

a fiú mintha féltékeny lenne a lány fiús kapcsolataira, de amúgy meg nem akar tőle semmit. szóval barátságban is lehet féltékeny, de ez sztm. ritkább :)

2012. aug. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!