Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem bírom feldolgoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem bírom feldolgozni a dolgokat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2014 októberébe jöttem össze egy lánnyal, aki előtte egy évig szerelmes volt belém, és ugyanígy viszont. Én 15 voltam, ő pedig 14. Félénk, visszahúzódó lány, és pedig elég önbizalomteljes vagyok. Nekem ő a második barátnőm volt, míg én neki az első. Velem volt az első csókja, később első szex, minden. 2016 áprilisába a barátnői kavarása, és az ő családjába keletkezett feszültség miatt szétmentünk, amelyben én lettem a hibásnak beállítva. Sokat veszekedtünk a szakítás után is. Nem tudtam szabadulni...


Rengeteg közös dolgunk volt. Az utazások, sokszor aludtunk a nővéremnél Budapesten, gyakorlatilag mindent együtt csináltunk. Neki az apja meghalt kiskorába, nagyszülők és testvér sincs, csak ő meg az édesanyja. Az anyagi körülményeik csak akkor kezdtek javulni, mikor az édesanyja húga és öccse segíteni kezdtek nekik.


Na szóval a szakítás után az ő barátnői eltűntek körüle, én pedig nagyon szarul voltam, kegyetlenül hiányzott, de a barátaim segítségével továbbléptem. Nos novemberbe volt először, hogy egy éjjel felhívott. Mivel barátai nincsenek, ezért csak nekem tudta elmondani, mikor a nagybátyja majdnem meghalt. Én éjszaka átmentem hozzá és megvigasztaltam, de nem tudom hogy miért. Akkor többször beszélgettünk suliba, de mindig fájt látni. Januárba elkezdtünk beszélni, de egyszer tüdőgyulladást kapott, amikor egy este el akart jönni, mert nem ért el, és rosszul volt lelkileg, és jött egy havas eső, meg a mínusz fok. Ezek után, miután meggyógyult, egyszer suliba csak hirtelen megcsókolt, és azóta nem is beszéltünk, egészen tegnapig.


Hajnalba felhívott, hogy ma szeretne beszélni velem. Ma suliba diáknap volt, és ellógtuk. Nála beszélgettünk, és nagyon sírt, kiöntötte őszintén a lelkét, és könyörgött, hogy fogadjam vissza. Tudom hogy nem volt senkije sem azóta, bár sajnos azóta senki nem volt akire bármiben számíthatott volna...


Hiányzik nekem is, fáj még, de egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit csináljak. Szeretem, de nem tudom hogy működne e, vagy hogy újra feljönnének e azok a problémák. Hiányzik, de mégse, ellentmondások vannak bennem...


18F és 17L



2017. ápr. 26. 14:37
1 2
 1/13 Csucsu007 ***** válasza:
95%
Hát ha az ő családjában lévő feszültség, és a barátnői miatt mentetek szét, akkor ha ezek már nem állnak fent, szerintem megpróbálhatjátok mégegyszer
2017. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem próbáljátok meg.
2017. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp megér egy próbát, ne hagyd veszni.
2017. ápr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%

Én azt nem bírom feldolgozni,ha egy lány €4

-15 évesen megdugatja magát,az mit érez....

Mellesleg nem jönnék vele össze? Aki egy barátnői kavarás miatt szakít valakivel,annak nem volt elég értékes a kapcsolat. Most is csak azért fordult hozzád,mert nem volt kihez. Ha lenne neki más,nem téged keresett volna. Ez olyan mint egy kihasználás.

2017. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi,az €4 véletlenül került bele
2017. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Ellenben egy majdnem 17 éves lány?


Itt magában az ellentmondásban annyi a dolog, hogy amint kezdődik valami, abbamarad... Mindig megjelenik valami zavaró tényező, vagy egyszerűen bennem van az, hogy nekik hitt akkor

2017. ápr. 26. 15:27
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha nekik hitt és nem neked akkor van miről beszélni? Nincs.
2017. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

Jesszus emberek!

Azt mondjátok, hogy azért ne fogadjja vissza, mert 1 ÉVVEL ezelött hozott egy rossz döntést??? Vagy mert egy ÉVVEL ezelött nem volt még annyira erős a kapcsolatuk, hogy száz számalékosan megbízzon a Kérdezőben?


1 év alatt NAGYON sokat változnak az emberek, főleg kamaszkorban. Én is nagyon más voltam egy éve... Sokat változtam.


Kérdező, szerintem nagy hiba lenne, ha nem fogadnád vissza...

2017. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp próbáljátok meg. Rossz dolog ha az ember elveszti a barátait és/vagy azok elárulják őt. Megtudom erteni hogy ez akkor nagyon felkavarta. A családi gondok sem segíthettek ezen. Sok volt a feszültség körülötte és rosszul lett kezelve. De mindenki hibázik.


Ha megint előjönnek a problémák akkor mar tudnotok kell hogy hogyan kezeljétek a helyzetet. Be úgy ahogy akkor mert láttátok hova vezetett.

Szeretitek egymást és túl vagytok sok mindenen. Kezdjétek tiszta lappal.

2017. ápr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Fogadd vissza. Próbáljátok meg újra. Szerintem te is ugyan annyira akarod, mint ő. Az ilyen kapcsolatokat lehet igaz szerelemnek nevezni, ami sok mindenen keresztülmegy. Remélem minden jól sikerül majd. :)
2017. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!