Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen nem bírom feldolgoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem bírom feldolgozni a dolgokat, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2014 októberébe jöttem össze egy lánnyal, aki előtte egy évig szerelmes volt belém, és ugyanígy viszont. Én 15 voltam, ő pedig 14. Félénk, visszahúzódó lány, és pedig elég önbizalomteljes vagyok. Nekem ő a második barátnőm volt, míg én neki az első. Velem volt az első csókja, később első szex, minden. 2016 áprilisába a barátnői kavarása, és az ő családjába keletkezett feszültség miatt szétmentünk, amelyben én lettem a hibásnak beállítva. Sokat veszekedtünk a szakítás után is. Nem tudtam szabadulni...


Rengeteg közös dolgunk volt. Az utazások, sokszor aludtunk a nővéremnél Budapesten, gyakorlatilag mindent együtt csináltunk. Neki az apja meghalt kiskorába, nagyszülők és testvér sincs, csak ő meg az édesanyja. Az anyagi körülményeik csak akkor kezdtek javulni, mikor az édesanyja húga és öccse segíteni kezdtek nekik.


Na szóval a szakítás után az ő barátnői eltűntek körüle, én pedig nagyon szarul voltam, kegyetlenül hiányzott, de a barátaim segítségével továbbléptem. Nos novemberbe volt először, hogy egy éjjel felhívott. Mivel barátai nincsenek, ezért csak nekem tudta elmondani, mikor a nagybátyja majdnem meghalt. Én éjszaka átmentem hozzá és megvigasztaltam, de nem tudom hogy miért. Akkor többször beszélgettünk suliba, de mindig fájt látni. Januárba elkezdtünk beszélni, de egyszer tüdőgyulladást kapott, amikor egy este el akart jönni, mert nem ért el, és rosszul volt lelkileg, és jött egy havas eső, meg a mínusz fok. Ezek után, miután meggyógyult, egyszer suliba csak hirtelen megcsókolt, és azóta nem is beszéltünk, egészen tegnapig.


Hajnalba felhívott, hogy ma szeretne beszélni velem. Ma suliba diáknap volt, és ellógtuk. Nála beszélgettünk, és nagyon sírt, kiöntötte őszintén a lelkét, és könyörgött, hogy fogadjam vissza. Tudom hogy nem volt senkije sem azóta, bár sajnos azóta senki nem volt akire bármiben számíthatott volna...


Hiányzik nekem is, fáj még, de egyszerűen fogalmam sincs, hogy mit csináljak. Szeretem, de nem tudom hogy működne e, vagy hogy újra feljönnének e azok a problémák. Hiányzik, de mégse, ellentmondások vannak bennem...


18F és 17L



2017. ápr. 26. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#8: Ez több volt,mint egy szimpla rossz döntés. Ha valaki tényleg szereti a másikat,azt nem befolyásolja senki véleménye. Max.akkor ha a másik valami bődületes rossz dolgot tett,és ráébresztik,de a srác nem csinált semmit.
2017. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Nos novemberbe volt először, hogy egy éjjel felhívott. "


"Januárba elkezdtünk beszélni, de egyszer tüdőgyulladást kapott, amikor egy este el akart jönni"


1. Ezt nem igazan ertem, most november volt vagy januar amiota eloszor beszeltek?


2. Az ilyen fajta zsarolgatok mar nem indulnak jol, hogy azert kapott tudogyulladast mert meg akart latogatni. Nem. Azert kapott tudogyulladast mert ostoba dontest hozott, immar sokadszorra.

2018. nov. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja, most latom hogy ez tavalyi kerdes :D

Nos hat akkor meseld el a fejlemenyeket.

2018. nov. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!