Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom folyamatosan...

A legjobb barátom folyamatosan lemondja a találkozókat, mostanában alig beszélünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk barátok, 3-4 éve. Annyira elhanyagol, hogy már nem is nevezném a barátomnak. Nem gondoltam volna, hogy ekkorát fogok csalódni benne. Most nagyon rossz, mert nincsenek olyan barátaim, amilyen ő volt, másoknak nem tudok elmondani mindent, mert annyira nem vagyok jóban velük. Egyébként egy lány miatt változott meg így. Megértem, mert nekem is van párom, meg örülök, hogy boldog,de nem hiszem el, hogy nem ér rá néha néha kicsit, főleg, hogy 10 percre lakunk egymástól. Június óta nem láttam, azóta csak hetente kétszer ír nekem, de ennyi.

L


2016. okt. 27. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

ferfi es no kozott nincs baratsag.


Valoszinuleg o tobbet akart volna toled, de nem jott ossze, talalt valaki mast. ennyi.

2016. okt. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi barátok nem beszélik ki egymást a hátuk mögött egy internetes oldalon.
2016. okt. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

"ferfi es no kozott nincs baratsag. "

De van. Csak intelligencia kérdése...

2017. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!