Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyes fiúk, ti tényleg csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk, ti tényleg csak a szép lányoknak adtok esélyt, sosem gondoltatok még arra, hogy egy átlagos lányknak is ideje lenni esélyt adnotok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 02:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Igazából ezt a kérdést már fel tették csak fordított nem ben köszi a válaszokat én csak kíváncsi voltam nem érdekelnek a pác gyökerek :3 :)
2017. máj. 3. 14:09
 12/18 anonim ***** válasza:

"# 11/11 Időpont ma 14:09"

Mi az a "pác gyökér"? Ezt a kifejezést még nem hallottam/ olvastam.

2017. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Páva gyökerek* bocsi kijavította a telefonom
2017. máj. 3. 14:15
 14/18 anonim ***** válasza:

# 13/13 Időpont ma 14:15

Oké!

Már azt hittem egy új kifejezés.

:-)

2017. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%

Ettől a kérdéstől kiráz a hideg.

Értjük, nagyon különleges vagy hogy nem érdekelnek a szoknyák és sportos vagy, és még plázába se jársz, azta... :))

Ha egy helyes fiú a külsőre megy akkor a szép arcú csinos lányok fognak neki bejönni - ez van, ha pedig a belsőre, ugyanúgy nem fogja érdekelni őket hogy mi van rajtad vagy mit nem kedvelsz vagy hogy hova jársz mint egy "pláza cicánál". Szóval akkor most mit is szeretnél?? adjanak neked esélyt de te nem adsz senkinek? Sok sikert :)

2017. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
29%
Én szeretek fagyni és ha enni akkor piros
2017. máj. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Bartokbela@ válasza:
Igen, sose gondoltam
2017. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hmm... Miért mennék a személyiségre? Hisz egy átlagos lány azaz az ÁTLAG ugyanolyan hányadék mocsok mint a többi ._. Csak ők még jobbnak is gondolják magukat a többinél. Akkor meg miért adnék esélyt egy full átlagos jellemtelen lánynak ha ugyan ezt megkapom jobb csomagolásban? :D Mit vársz? Aki pedig igazán tiszta, az bűnronda. Azt meg miért? Tehát... Átlagosnak átlagos, rondának ronda, fullosnak fullos, és őszinre szerelmesnek őszinte szerelem. :) Amúgy... Egyik válaszoló. El sem tudod képzelni miket lehet csinálni " Kezdeni" egy plázacicával. ;P :D ;)
2018. jan. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!