Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj a roma származású...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj a roma származású emberekkel?

Figyelt kérdés
Mi előtt megkérdezné valaki igen én is az vagyok. Szóval mi a baj a roma származású emberekkel. Több alkalommal kapok-e miatt vissza utasítást a lányoktól. " A szüleim nem örülnének ha egy cigány fiúval járnak."Könyörgöm iskolába járok egyszere.Nem lopok csalók művelt embernek tartom magam.Nem élek rosszul jó körülmények között. Miért kell általánosítani?

2017. máj. 7. 00:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a romák közt több az ilyen, mert genetikailag sokkal lazábbak:o, meg az sem mindegy milyen körülmények közt nevelkedik az ember..
2017. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A szegregáció miatti teljesen más neveltetés és értékrendek a gond. Túl nagy a kultúrális különbség
2017. máj. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja, utolsóba van valami, olyan mintha egy anime rajongót és egy átlagembert leültetnél egymás mellé :'DD
2017. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mert sokan a normális embert pl teged is, elítélik és egy kalap alá vonják, veszik a rossz ember cselekedetei miatt.

Szerintem meg kell ismerni v kit, akar lány vagy fiú , magyar vagy roma ahoz hogy véleményt alkossunk róla. Volt ilyen munkatársam és úgy nevelte a két lányát ahogyan senki más a földön, egy rossz szót nem tudnék róla vagy a családjáról mondani. :)

Szerintem ez a baj Magyaroszágon.

2017. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem a származásoddal van baj, hanem inkább azzal, hogy művelt embernek tartod magad, miközben egy fél mondatot képtelen vagy leírni hiba nélkül. Nekem nagyon is műveletlennek tűnsz. Iskolába nem csak járni kéne, hanem meg is kéne tanulni, amit ott tanítanak. A bőrszíned nem érdekel, ha nem lennél cigány, akkor is műveletlennek tartanálak.
2017. júl. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!