Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfelejteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni? Már nagyon sok dolgot kipróbáltam.

Figyelt kérdés

Fél éve szakított velem én még sem tudom elfelejteni. Neki van barátnője és örülök h végre boldog, de én miért nem tudom elfelejteni?

Sok mindent kipróbáltam. Töröltem az ismerőseim közül majd letiltottam, töröltem a beszélgetéseinket a közösségi oldalakon, sms-eket és hangfelvételeket amik a telefon rögzít hívásokról.

Próbáltam elterelni a gondolataim azzal h másba fektettem energiámat: gitár, sport, raiz ... semmi nem segített.

Ő meg mintha érezné h nem tudom elfelejteni és apróságokkal kínoz...egy alkalmazáson keresztül látom h átjár az oldalamra. Levettem a tiltást h rájöjjek mit akar. Egy hétig csak lájkolgatta a posztjaim. Aztán rám irt. Szerintem csak azt akarta kifejezni h milyen jó neki a barátnőjével. Azóta is likeolgat.

Nem akarom a barátaimnak elmondani h még mindig rossz nekem miatta. Mert nem akarom h aggódjanak. De így nem bírom tovább. Tehetetlennek érzem magam. Talán valakinek valami hasonló szituja volt és tudna segíteni, ezért írom ezt ide.



2017. máj. 7. 12:13
 1/3 vesztor ***** válasza:

Hali, ha az első kapcsolatod volt akkor ez az emlék örökre meg fog maradni. Ha vele volt az első csókod, első szex vagy akármi, akkor kötődni fogsz hozzá. Egyszer minden elmúlik, csak túl kell élni. Erre nincsen recept próbálj ki őj dolgokat legyél sokat a barátaiddal engem egy hasonló szituból a deszkázás húzott ki.


18F

2017. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen az első kapcsolatom volt...

És az első olyan csókom is vele volt amit élveztem is.

2017. máj. 7. 12:24
 3/3 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló gondom. Sokáig szomorú voltam miatta,de elkezdtem kézilabdázni és ez elfelejtette velem. Ha te is találsz vmi olyat,amit szívesen csinálsz,akkor az segíthet. De lehet,hogy a barátaid fogják elfeledtettni veled. Próbálj ki több dolgot és rájössz majd,hogy neked mi a jó.
2017. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!