Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos emberbe estem bele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos emberbe estem bele és hazudozott nekem össze vissza nem keres de mégsem tudom elfelejteni, mit kéne tennem? 17/L

Figyelt kérdés

Az egész úgy kezdődött hogy elmentem dolgozni egy szőllősbe ott láttam először , de én már akkor bele estem mikor még a nevét se tudtam. Aztán mondták mások hogy gyereke van, felesége...jó...nem érdekelt annyira még akkor ez a fiú hogy ez fájjon nekem. Nem érdekelt , eszembe sem volt. Aztán egyszer mentünk dolgozni, és mondtam a többieknek hogy milyen jó csávó, erre ők elkezdtek bolondozni a fiú is levette egyből hogy jó nálam. Aztán úgy hozta a sors hogy rá 2-3 napra beszélgettünk egymassal. Tudtam már akkor hogy van neki családja, én nem akartam tőle semmit.

Egészen odáig amíg el nem kezdtünk beszélgetni.

Kérdeztem tőle hogy szereti e a feleségét, azt mondta nem...addig jó ő még nincs más, legyek egyedül?? Elhittem neki.

Ott volt az egyik barátnőm is, megkérdezte tőle hogy otthagyná e , azt mondta ha komoly akkor igen.

Megbeszéltük hogy majd lejön találkozzunk.

Teltek a napok..egyszer csak csörög a telefon. Ő az. Találkoztunk.

Akkor már jobban megnyílt nekem, jobban beszélt .

Mindent elhittem.

Nem volt semmi csak csokoloztunk meg beszélgettünk. Én éreztem hogy bele fogok szeretni és egy nagy csalódás lesz de persze ....mit számít.

Kiderült neki otthon hogy csajozni volt, utána még egyszer beszéltünk. Azt mondta nagy veszekedés volt, majd keres , majd beszélünk, hozzá teszem nem ő keresett mikor utoljára beszéltünk. Teltek a hetek én vártam hogy keressen. De semmi..... Ja , és a legdurvább az hogy mondták nekem hogy ne foglalkozzak vele mert terhes a felesége. Kérdeztem tole azt mondta nem igaz. Azt hittem nem hazudik és csak azért mondják hogy ne foglalkozzak vele. Utólag kiderult hogy terhes volt de állítólag elvetette.

És van még egy dolog.

A felesége, anyának a masodunokatestverenek a mostoha lánya. Nem tartjuk a kapcsolatot ezt is úgy tudtam meg....

Szerencsére itthon nem derült ki ez a történet, és a lány se tudja hogy kivel csalta meg.

Csak az van hogy én meg beleszerettem.

Nem tudom mit tegyek.

Ha még keresni is fog, es foglalkozunk egymással ebből olyan cirkusz lesz hogy repül ő is én is.

Már az öngyilkosság gondolata van a fejemben soha nem hittem volna hogy egy ilyen helyzetbe kerülök segítsetek nekem hogy mit tegyek vagy mit ne tegyek és nyugodtan mondani lehet rám azt a szót... Vele csokoloztam először és egész életemben, de ha ettől az leszek akkor vállalom nem tudom már visszacsinálni


2017. máj. 2. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

A rizsát nem olvasom el, a kérdésre válaszolok:

olvass könyvet, foglald le magad, tanulj, minek agyalnál olyanon, ami teljesen felesleges, kezdj el tornázni..stb.

2017. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
El fogod felejteni, csak foglald el magad. Gondolj arra, hogy nem kell egy ilyen senkivel foglalkoznod, és tanulj a hibádból. Undorító egy férfi. A feleséget nem irigylem.
2017. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

Az a kérdés, mit hazudott, mik vannak a rovásán.

Azokon kívűl ővele magával nem tudsz mit kezdeni, csak magaddal.

2017. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
73%
17 évesen annyi erkölcs szorült beléd,hogy beleszarsz egy család életébe és még magadat sajnálgatod? Most is csak parázol,hogy anyutól kikapsz,hogy a másik nő,aki otthon nevelte a gyermekét mit élt át a kisgyerekkel együtt az nem érdekel,csak te tudd vakartatni magad,mi? Aki szeretné,hogy hülyére vegyék,azt fogják is,de utána legalább ne panaszkodj. Pontosan azt kaptad,amit akartál, Amúgy milyen megcsalásról beszélsz,ha jól értem nem feküdtél le vele,egy találkozás után lekoptatott,ennyi. Elnézést a hangnemért,de tényleg gondolj bele,hogy míg te magadat sajnálod,ha a feleség helyében lennél,hogy éreznéd magad? Neki az a "fiú" nem csak egy egy csókos randi,hanem a férje és gyermeke apja,akivel közös mindenük...
2017. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
65%
Az ő hibája minden????? Te most gondolkodsz is miközben írsz? A feleség tehet róla,hogy te rámásztál a férjére? Hallod hát akkor esetleg beszéld meg vele a helyzetet,hátha ad valami megoldást. Én nem is értem az ilyen nőket,csak úgy férjhez mennek meg gyereket szülnek,mikor másnak is kellene az a "fiú". Igen amúgy ez egy ilyen oldal,ahol kérdéseket tesznek fel,mások meg válaszolnak. Ha nem választ vársz,hanem támogatást a hülyeséghez,akkor ne ide írj,hanem barátnődnek. Tudom,te szegény, én sem ápolgattam most a lelked,pedig te aztán semmiről sem tehetsz, vétlen áldozata vagy a körülményeknek. Amúgy ha ezt írod: "segítsetek nekem hogy mit tegyek vagy mit ne tegyek és nyugodtan mondani lehet rám azt a szót.." akkor ne sértődj meg azon,ha valaki esetleg olyan dolgot mond,ami nem egyezik a te véleményeddel. Mint látod,ahogy te eddig kezelted a dolgokat,nem vezetett célra,előfordulhat,hogy változtatni kellene a hozzáállásodon.
2017. máj. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Majd elfelejted, semmi értelme,hogy rá gondolsz.Viszont 17 éves vagy, megesik az ilyesmi.Még szerencse,hogy egy csók történt, és nem használt ki jobban.
2017. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A felesége naiv volt, simán átverte. Te még nála is...naivabb vagy, hogy szépen mondjam.

Fiatal vagy, ez van. Ha van eszed (HA van), majd tanulsz az esetből. Ha nem, hát nem. Egyszer majd a feleség szerepében írod ki ezt a kérdést.

2017. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem naivitás, hanem erkölcstelenség!

A naív az mást jelent.


EZ........ tudta, hogy mibe megy bele!

2017. máj. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az, hogy a férfi felesége a kapcsolatuk elején nem volt elég körültekintő a férje kiismerését/hűségét illetően, az a te felelősségedet nem halványítja.

Másrészt ez nem az a helyzet amikor a szívedre kell hallgatni, hanem a józan eszedre. Abba bele sem gondoltál, hogyha a feleségét megcsalja, akkor arra sincs garancia hogy hozzád hűséges lesz? Ergo nemcsak becsületből nem kezdünk ki nős emberrel, hanem józan paraszt észből sem.

Harmadrészt akár hiszel benne akár nem, előbb vagy utóbb az életben visszakapod azt a jót/rosszat amit másnak okozol.

2017. máj. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez egy történet a Mónika Show-ból?
2017. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!