Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de nem tudok kiigazodni rajta. Ő rám ír, beszélünk pár mondatot, aztán nem ír vissza. És ezt mindig eljátssza. De ha én nem írok, akkor pár percen belül már ír. Élőben tök rendes. Miért csinálja ezt? Mit jelent? Jó nyílván nem tudjátok pontosan megmondani, de én már nem tudok mire következtetni.
2017. máj. 8. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ne kombinálj!

az egész írásodból egyetlen dolog lényeges: "Élőben tök rendes." Pont. Ez a fontos. A többi nem számít. :)

2017. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lassú a nete. Egyébként az elsőnek igaza van.
2017. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
80%

A fiúkat nem lehet megérteni. Ne is próbáld.

Egyébként ez normális ezt más fiú is csinálja az ismerőseim közül is. Az a lényeg hogy élőben rendes.

2017. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3# a fiúkat nem lehet megérteni? Egyébként szerintem ha megkérdezné, elmondaná, hogy miért nem írt! Lehet, hogy GTA-zot! Amúgy mi fiúk logikusan cselekszünk. Vagy legalábbis, megpróbálunk logikusan cselekedni!
2017. máj. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 yudiol328 ***** válasza:
100%
En is ismerek ilyen fiut. Egyszeruen kenyelmetlen neki a messenger, jobban szeret az emberekkel szemtolszembe beszelni. Ennyi...
2017. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!