Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek helyes? Ne cikizze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes? Ne cikizzetek. Kicsit hosszú lesz

Figyelt kérdés

Na szóval.

Én 14 éves vagyok,de nem az a 14 éves kislány,aki nem tudja az eszét.

Barátnőmmel múltkór a városban mászkáltunk,mire talalkoztunk egy "fiúval" akit ő ismer,de én csak látásból. Beszélgettünk így 3-asba, mire én mondtam h fazok, ő ideadta a kabátját, de láttam hogy úgy néz rám. Aztán pár nap múlva láttam az utcámban is, majd utána 1-2 napra rám is írt. Beszélgettünk minden, mondta hogy találkozhatnánk mégegyszer hát mondtam oké,miért ne?!

Utána még az nap írta, hogy én teljesen elcsavartam a fejét, ilyen gyonyorű csinos lányt még nem látott. Na hát ez a fiú 24 éves 😔 És találkoztunk,megcsókolt,sétáltunk minden, és éreztem hogy kedvel szeret mondta ezt nekem.

Mondta hogy a mosolyomba szeretett bele és a szemembe és hogy engem ő csókolt meg először.

Szerintetek egy 24 éves férfi egy 14( mindjart 15) éves lánnyal elfogadható még?



2017. máj. 10. 17:51
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
78%

NEM.


Ez a srác konkrétan pedofil, mert 14 éves még igenis gyerek vagy. Ha az én lányomat környékezné meg egy 24 éves fiatal férfi, el is jelenteném, és a lányomat sokáig én vinném-hoznám suliba-suliból, hogy véletlen se mehessen a közelébe.

2017. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Az írásképed alapján pont az a kislány vagy, aki "nem tudja az eszét".
2017. máj. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
1%
Ne legyünk már naivak, tudjuk, hogy milyenek a mai 14 évesek. Ha hajlandó vagy lefeküdni vele és a szüleid nem kapnak szívrohamot, ha megtudják, akkor simán vállalható.
2017. máj. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Tudom,higyjétek el! :)

Sose voltam egy buta gyerek.

Én sem helyeslem eztet a helyzetet, csak kíváncsi voltam más véleményére is azért! :)

Szóval akkor mondjam meg neki hogy ennek az egésznek itt vége?

2017. máj. 10. 18:00
 5/23 anonim ***** válasza:
92%

A szüleid nem fognak örülni ennek az egésznek, az tuti. Tele vannak rendszeresen az újságok olyan hírekkel, hogy tizenéves lányok eltűnnek, nyomuk vész, aztán sokszor kiderül utólag, hogy a párjukhoz szöktek el a szülők tudta nélkül.


Nyilván egy ilyen fiatal lánynál még első a tanulás, még ne fiúzzon, te viszont egy jóval idősebb sráccal akarsz összejönni. Hogy reagálsz majd, ha a srác felveti(lehet, hogy nem is olyan soká), hogy szeretne veled lefeküdni? 24 évesen már vannak bizonyos szükségletei az embernek.

2017. máj. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
95%
Mar megint itt van az ugyeletes trollocskank.
2017. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

Egy 24 éves pasi dugni akar, pláne ha egy tiniről van szó.

Minél előbb szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ebből semmi jó nem fog kisülni!

2017. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%

Friss szűz punc-it akar....

24-éves és tipik "elcsavaromakisfejed"

dumája van!

2017. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nyugi mindenki! :) irtam neki,hogy holnap találkozzunk, fontos mondanivalóm van :)
2017. máj. 10. 18:09
 10/23 anonim ***** válasza:
Inkább ne írj és mondj semmit, hanem szakítás meg a kapcsolatot vele. 24 éves nem kezd gyerekekkel, ha normális.
2017. máj. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!