Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen balszeren...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen balszerencsés a szerelem terén? :'D (többi lent) 🔽🔽🔽 15/l

Figyelt kérdés
Ha megismerkedek mondjuk egy fiúval,valahogy mindig először tök jól vagyunk,de valahogy a végén lepattint mindig vagy letilt.. xD (nem vagyok bunkó,se semmi) mások meg már komolyan 13 évesen élik a szerelmes életüket. :'D

2017. máj. 14. 22:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Akkor te mostmár nagyon elvagy késve 15 évesen xd

Gyerök vagy még inkább azal foglalkozz menjél játszani.

2017. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Sajnálom az érzéseim ellen nem tudok mit tenni. :)
2017. máj. 14. 22:18
 3/20 anonim ***** válasza:
Inkább azok a fiúk a szerencsétlenek, akik nem tudják értékelni a lányokat.
2017. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Nyugi, nemvagy egyedül. Velem kb 4 fiú játszotta ezt el ebben a fél évben:D

(Mondjuk nem olyanok akik bejöttek, de hasonló helyzet volt). Írogattunk, jóban lettünk, elkérték fbmet, megadtam mert megbíztam bennük jött az hogy "azta deszép vagy" meg stb. Pár hétig mindennap beszéltünk és tök aranyos dolgokat írogatott meg minden aztán egyik percről a másikra nemis beszéltünk meg legközelebb úgy viselkedett/beszélt velem mint egy idegennel.

Énsem tudom mivolt pontosanXDDD

Valószínű megunt, a lényeg hogy ne vedd komolyan a netes kapcsolatokat meg úgy senkit aki ott olyan,dolgokat mondd amit csak akkor lehet komolyan érteni ha már találkozott veled.

Tipikus netláv, ahelyett hogy komolyan veszed őket, játsz teis^^.

2017. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

15 évesen én is így voltam vele. Most 17 évesen (2 hónap és 18) már 4 komolyabbnak mondható kapcsolaton meg pár kavaráson vagyok túl és visszasírom azokat az időket, mikor még a méhecskék és virágok jártak a fejemben.

F

2017. máj. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szia. A leírtak alapján a fiúk a hibásak, de megköszöném, ha privátban egy kicsit részletesebben is leírnád a történteket!
2017. máj. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4-es komolyan ezt fogom már tenni előbb-utóbb 😅.
2017. máj. 15. 06:56
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Pedig tök aranyos vagy <3
2017. máj. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"Ha megismerkedek mondjuk egy fiúval,valahogy mindig először tök jól vagyunk,de valahogy a végén lepattint mindig vagy letilt.."


Személyes ismerkedésről van szó? Mert ha neten akkor nem meglepő hogy ezt teszik.

2017. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kisem mozdulok itthonról,szóval internetes.. 😅
2017. máj. 15. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!