Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen balszeren...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ilyen balszerencsés a szerelem terén? :'D (többi lent) 🔽🔽🔽 15/l

Figyelt kérdés
Ha megismerkedek mondjuk egy fiúval,valahogy mindig először tök jól vagyunk,de valahogy a végén lepattint mindig vagy letilt.. xD (nem vagyok bunkó,se semmi) mások meg már komolyan 13 évesen élik a szerelmes életüket. :'D

2017. máj. 14. 22:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

#11: Na ez itt a probléma, azért szomorú hogy 11 komment kellett hozzá hogy kiderüljön.

Ne interneten ismerkedj és akkor nem jársz így, tudod aki interneten ismerkedik az többsége nem akar hosszabb kapcsolatot mert nincs értelme.

Másrészt...lehet unalmas is vagy, vagy nem éppen kommunikatív. (Én őszintén írom soraim, mert látom előttem volt már minden nyalizás meg "XD".)

2017. máj. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen,erre már rájöttem hogy nem interneten a legcélszerűbb az ismerkedés,csak hogy mivel kisem megyek itthonról így ez a "legjobb".
2017. máj. 15. 14:51
 13/20 anonim válasza:

Te se vagy sokkal több 13-nál.

De ha tényleg mindig ez van, akkor próbálj olyan embert találni aki normális, és nem valami internetes éjféli perverz beszélgetős dologra vágyik...:D

2017. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Miért is ne lennék több 13-nál?
2017. máj. 15. 16:42
 15/20 anonim ***** válasza:
Miért nem mész ki otthonról? :D
2017. máj. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen nem szeretek. Inkább itthon foglakom le magam.
2017. máj. 15. 17:21
 17/20 anonim ***** válasza:
Hová lett a hozzászólásom?
2017. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Pacsi!!! :D

Ugyanez, fűz a pali, aztán lepattint, mind egy idő után.

16/L

2017. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Érdekesek ezak a válaszok...

Kb mindenki leszól csak mindenért téged kérdező. xD

De szerintem egyébként a mai palikkal van a gáz.

Személy szerint 23 vk jelenleg. Sok kapcsolatom volt már ebből 2 kapcsolat 4 évig tartott. (8 ev elvesztegetett ido kb...mert hat 4ev utan szakitani azert...)

Az otthonról eljárást sz*r szórakozóhelyeket idiota eszetlen inteligencia hianyos embereket meg már rég kinőttem. Már 8. Után nem érdekeltek az ilyesmik...

Eljárni mint sütizni pizzázni v halál tudja ok de mint bulik stb... xD

Szóval aztmondanám h nem veled van a baj mivel beállítottságra hasonló vagyok én is csak én nem lány vagyok... :D

Viszont pl nálam is ismerősök stb ezt és hasonlóakat játszanak el...

Szal ja. Még 1x. A probléma bennük van nem benned (v bennetek mert ahogy olvastam többen is vagytok igy h retardáltakkal hoz össze a sors)

2017. máj. 17. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19-es na ezaz. Én nem vagyok az a bulizós tipús se..
2017. máj. 19. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!