Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvesztett bizalmat hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztett bizalmat hogyan lehet visszaépíteni?

Figyelt kérdés

3 évvel ezelőtt ismerkedtünk meg, azért onnan kezdem a sztorit mert azóta sok minden változott.(sry, ha hosszú lesz :D) Szóval, egyéjszakás kalandnak indult, de mire észbekaptam, már mindennap az akkori albérletemben ette a fene, szuperül elvoltunk, de akkoriban egy csöves munkanélküli voltam, aki a haverjaitól kéregetett kölcsön lakbérre és tabis borra. Persze voltak alkalmo munkáim, egyszer 2 hétig is kibírtam egy étteremben, de a főnökasszony egy olyan elviselhetetlen hárpia volt, hogy az egyik megalázó kirohanása után nem is mentem be többet. Mivel nm tudtam fizetni az albérletet, kiraktak, és a szerelmemhez költöztem. És abban a pillanatban szép csendesen el is indultunk a lejtőn. Arra a lányra, aki akkor voltam, talán a gold digger kifejezés illik a legjobban, még akkor is, ha a gold digginget nem űztem olyan szinten, hogy márkás ruháim, arany ékszereim stb legyenek belőle, igazából csak felzabáltam a kajáját, kifürödtem a melegvizét, a maradékot meg elcigiztem és elittam. Depressziós voltam. Frusztrált, hogy nem tudom megadni neki azt az apró 'luxust', hogy ne kelljen eltartania engem. Hiába kerestem munkát, vagy kirúgtak 1-2 nap után, vagy én menekültem el. Aztán hirtelen találtam egy kocsmát, amit imádtam, egy nyarat dolgoztam ott le. Arra elég volt, hogy a minimális kis szükségleteimet fedezze, de ennyi. Napi 2000 ft-os fizuból nem lehet lakást venni. Bezárt a hely, mi meg szakítottunk 2 hétre. Csak úgy fogadott vissza, hogy leígértem a csillagokat az égről, és pár nap múlva munkába álltam. Onnan is pattintottak, kiborultam. Elmentem cukrásztanfolyamra, be sem fejeztem, aztán jött az én drága arany főnököm. Csak kicsit későn...Ez a 15. hónap, hogy neki dolgozom. Egy bérelt garzonlakásban élek egyedül, és szorongásoldót szedek. De jobban vagyok. Csak az az egy zavar, hogy 1 éve vagyunk külön az exemmel. És bár látja, mennyit változtam, nem merne belemenni velem egy kapcsolatba megint, nem bízik bennem, fél, hogy átverem, és minden ugyanolyan xar lesz, mint volt. Azt mondta, hogy egyik barátnője se használta ki annyira, mint én. Mikor olvastam, mintha pofoncsaptak volna egy hallal. Beleszédültem. Az emberek változnak. Mindenki megérdemel egy esélyt szerintem. Sok más volt párom simán velem lenne, mert egy önálló, erős nő lettem. Hogy a fenébe tudnám elérni, hogy bízzon bennem? Valami módja tuti van. Köszönöm a válaszokat.


23L



2017. máj. 16. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom,hogy nálam sehogy nem tudnád. Így tippeket se tudok adni.
2017. máj. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor remenykedjunk, hogy valaki tud :)
2017. máj. 16. 11:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkabb lépj tovább. Ahogy irtad. Lehazudtad a csillagokat, visszafogadott. Eljatszottad az "egy esélyt". A bizalmat nagyon nehezen, hosszu idő, öszinteséggel, türelemmel lehet felépiteni. 1 mp alatt el lehet veszteni! Hogy újbol bizzon? Még hosszabb idő. És azt levetkőzni, hogy "hatha megteszi újra", szinte lehetetlen.
2017. máj. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szöges ellentéte vagyok annak a csajnak, aki voltam. Igen, adott esélyt, el is játszottam. Mindenki követ el hibát. Soha nem csaltam meg, igyekeztem mellette lenni amikor ő volt bajban, noha pénzzel nem tudtam segíteni neki. Azt írta egy közös haverunknak, hogy szívesen beszél, találkozik velem de ő úgy látja, semmit nem változtam és ez elég ahhoz, hogy ne gondolkodjon el azon, hogy újra együtt legyünk.
2017. máj. 16. 11:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Engedd el szépen ezt a kapcsolatot, ez végig lett játszva, sok esélyt adott, már csalódott, és nem szeret.


De te megváltoztál, egy új kapcsolatban más leszel, és az jó is lesz. Egy tanács: gyógyszert, vegyszert, alkoholt, dohányt ne vegyél magadhoz - a férfiak az egészséges utódok érdekében sokszor nem is tudatosan, de kerülik azokat, akik mérgezik magukat...


--------

"Megcsaltak, úgy szerettek,

csaltál s igy nem szerethetsz.

Most hát a töltött fegyvert

szoritsd üres szivedhez.


Vagy vess el minden elvet

s még remélj hû szerelmet,

hisz mint a kutya hinnél

abban, ki bízna benned."


(József Attila)

2017. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha végigjátszottuk volna, nem jott volna hetekig a munkahelyemre, hogy találkozzunk, stb. Valamit tuti érez még. Nekem a bizalma kell, hogy lássa, nem olyan vagyok mint régen.
2017. máj. 16. 12:34
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

" egyéjszakás kalandnak indult" - lehet, hogy most is csak "az" hiányzik neki. Mi ezt ismeretlenül nem tudhatjuk.

A bizalom meg vagy felébred benne, vagy nem, kívülről nem tudod ráerőltetni, ez ügyben nincs teendőd. Amit tehetsz, és ami biztos, hogy jobb jövőt ígér, akárhogy alakulnak a dolgok: Maradj stabilan a megváltozott és jó utadon. Csak magunkat tudjuk megváltoztatni, más felnőttet nem.

2017. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

"Sírsz" egy régi után,ahelyett, hogy keresnél egy újat. Egy másik pasi esetén nem kéne aggódnod,hogy jujj,most látja e,hogy változtam ,meg jujj bízni fog e benned.

Az új éned még nem tanulta meg sem az elengedést,sem a logikát.

Szerintem!!még ha bízna is újra benned ,a régi ellenérzések soha de soha nem fognak kitörlődni.

Ki akarna kapcsolatot olyannal,aki iránt tele van ellenérzéssel?

2017. máj. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Volt azóta 2 nem túl hosszú kapcsolatom. Nem bírtam elviselni, és szeretni őket.
2017. máj. 16. 15:10
 10/11 anonim ***** válasza:

#9: És ennek ez a srác volt az oka?

Ha igen, ha nem,a lényegen nem változtat.

2017. máj. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!