Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még esélyem hogy csúnyább...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem hogy csúnyább lányból picit szebb leszek az évek alatt? 15L

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 21:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze, én is csúnya voltam középsüliban, aztán pár év alatt szép lettem.

Eltűntek a pattanások, nőtt némi mellem (hát, nem sok), viseltem két évig éjszakai fogszabályozót, és szemüveges lettem (ez sokak szerint abszolút előnyömre vált).


Most 28 vagyok, 12-3 éve valóban szépnek gondolom magam - nem húdebombanőnek, de tudok rossz érzések nélkül tükörbe nézni -, bár a súlyom nem tetszik, túl kevés a magasságomhoz képest, de ha nem eszek éjszakánként is, képtelen vagyok hízni, sajnos.

De a legfontosabb, hogy a párom szeret, neki így vagyok megfelelő :)

2017. máj. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szexelj sokat akkor szép lessz a bőröd.
2017. máj. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Akkor lessz szebb valaki ha nem depis, boldog, nyugodt. Aki depis idegbeteg az csak csúnyább lessz
2017. máj. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia. Mindenképpen :) Az évek alatt sokat változik az ember. Nem tudom miből gondolod, hogy csúnya vagy (talán az erre a korszakra jellemző pattanások stb) de néhány év múlva akár olyan is lehetsz, mint akit kicseréltek, képzeld el magad, hogy milyen szeretnél lenni és tegyél érte, hogy megvalósítsd. Én nem gondolom, hogy csúnya voltam tiniként, de nem voltam elégedett magammal. Legfőképpen a göndör hajamat utáltam és a testsúlyomat 60 kg voltam. A bőrömmel soha sem volt probléma, igyekeztem a divatot is követni, de soha nem éreztem, hogy ez vagyok én. Pedig a 170 cm-es magaszságomhoz voltam 51 kg is. A hajamat is vasaltam és festettem, mégsem voltam megelégedve.Világosbarna hajamat feketére festettem. Azóta szültem egy csodálatos kisfiút és onnantól kezdve elégedett vagyok magammal is. 57 kg vagyok, már nem festetem a hajam, de vasalom hajmosás után mivel a hétköznapokon könnyebb az egyenes hajjal bánnom, de érdekes göndören hercegnőnek érzem magam 😄. Ruhák terén is megtaláltam a saját stílusom, próbálok egészségesen élni. De a magabiztosságomhoz nélkülözhetetlen az alapozó, anélkül meztelennek érzem magam. Akárhogy nézem, attó függetlenül, hogy valaki külső szemmel szép még nem biztos, hogy ő annak érzi magát. Lehet Te is szép vagy, csak Te vágysz arra, hogy máshogy nézz ki.
2017. máj. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat😁
2017. máj. 20. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!