Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akar találkozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akar találkozni?

Figyelt kérdés
Egy srác akit látásból ismerek megkérdezte tőlem neten hogy mikor érek rá mondtam neki egy időpontot. Pár napra rá kérdeztem tőle hogy a város melyik részén talizzunk erre ő ezt vàlaszolja: Nem tudom :(
2017. máj. 17. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ettől a "nem tudomtól" falra tudnék mászni, komolyan.

Ne kérdéssel közelítsd meg a témát, hanem konkrétummal. Pl. "figy, talizzunk mondjuk a xy kávézóban.

2017. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a papucs pasik jönnek be akkor tökéletes *.*
2017. máj. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mért lenne papucs ettől:'D, én olyan helyszíneket szoktam megadni hogy a google térkép nem találja meg:'D, szóval jobb ha a lány mondja
2017. máj. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!