Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan koptassam le ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan koptassam le ha nem szeretném megbántani? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki állítólag teljesen belém van zúgva, de nekem egyáltalán nem jön be. Nagyon nyomul, egyszer meg is csókolt én meg leblokkoltam. Már szinte undorodom tőle, mit tehetnék? Megbántani se szeretném.

2016. aug. 15. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Kerüld, ahol csak tudod. Nálunk egy fiú csinálta ezt velünk. (hála Istennek nem csókolt meg, addig élt volna xD) 15/F
2016. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak simán nézd levegőnek.
2016. aug. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Küldd rá a szőkecigányt.
2016. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom levegőnek nézni mert állandóan követ, mindenhol ott van ahol én, van hogy hazáig követ és néha csak gy megjelenik nálunk

2016. aug. 15. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetőség van. 1. elmagyarázod neki szépen,hogy te nem érzel iránta semmit. 2. Mondod neki,hogy ha téged igazán szeret akkor hagyjon békén.
2016. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Jártam én is így.

A srác követett engem mindenhova, hazafelé, a suliban, stb.

Nem hagyott békén.

Szerencsére nem csókolt meg, lehánytam volna, nagyon büdös volt a szája.

Én elmagyaráztam neki szépen, nem használt, aztán még egyszer elmagyaráztam, az sem használt aztán durván magyaráztam el neki, az sem használt, végül amikor követett hazafelé akkor megkaptam egy nagy követ és nagyon durván elmagyaráztam neki, hogy ha tovább csinálja ezt akkor nagy bajok lesznek, és utána hajítottam a kb 2 kilós követ. xD

Utána félt tőlem és nem mert többet hozzám szólni.

2016. szept. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En mindig azt mondom, hogy nem leptem tul az elozo baratomon es hogy nem akarom tonkre tenni ezt a baratsagot az utolso csinalt nekem egy zenet 😒
2017. jan. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!