Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez Barátság extrákkal? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez Barátság extrákkal? 16/L

Figyelt kérdés

Párszor csókoloztunk,ölelkeztünk,kezet fogtunk

Nem vagyok szerelmes belé,viszont kedvelem

Eddig ez rendben is volt amikor hirtelen azt mondta szeret

Nem tudom,hogy félreértette-e a szándékaim,de én soha nem gondoltam egy kapcsolat lehetőségére vele

Időközben pedig beleszerettem valaki másba aki viszonozná

Mit tegyek?



2017. máj. 22. 22:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
83%

"amikor félrekattintok egy kategóriát és idekerülök"

Te is mekkora kamugép vagy :D Amikor félrekattintasz egy kategóriát mi? Hagyjuk már :D ... kamugép


Kérdező, te meg ne ilyen kamugép hozzászólásával nyugtasd a lelkiismeretedet, hanem inkább gondolkozz el, hogy miért smárolsz a sráccal, ha állítólag szerelmes vagy másba...


Ezt a kérdést is be lehet linkelni a "hova tűntek a normális fiúk" kérdésekhez :D

Ahova a normális lányok b+

2017. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
50%

Aki 16 évesen ilyet csinál az ne bújjon a tapasztalatlanság mögé !

Igenis r*b@nc vagy !

Te hibád hogy ennyi emberség nincs benned és ennek eredménye anit a szegény sráccal tettél !

16 évesen !

2017. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Mojjo ***** válasza:
100%

@12:

"Te is mekkora kamugép vagy :D Amikor félrekattintasz egy kategóriát mi? Hagyjuk már :D ... kamugép"


Nyomozónak ne menj. Miféle indíték fűzne ilyen kamuzáshoz? Mindenesetre mutatok neked valamit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__toplista


Itt nézd a 7. helyezést. Talán innen sejted, hogy melyik kategóriát szoktam látogatni rendszeresen. És ha megnézed, hogy a főkategóriákban ez hol is van a "Tini párkapcsolatok"-hoz képest, talán összeállhat a fejedben valami kép.


@9:

Igazán nincs mit. A másik tanulság, amit le lehet vonni ebből, hogy ne itt kérj tanácsot ilyen esetben legközelebb, mert itt inkább koncolni szeretnek az emberek. Kissé elszomorító látni, hogy a mai tinik itt tartanak...

2017. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a szabályok egyértelműek voltak.


Ha van viszonzott szerelem, akkor érdemes vele összejönni, és akkor ott is szabályokat kell lefektetni, érdemes már rögtön a legelején. Ha működik a poligámia valamely formája (pl nyitott kapcs), akkor megtarthatod a barátságosextrásat is. Ha nem, akkor kompromisszumot kell kötnöd, és valakivel szakítani.


Bármi működhet, ami a feleknek kielégítő.

2017. máj. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%
De, de cica, nincs köztünk semmi, csak terhes tőlem..
2017. máj. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%

Álljatok már le, nem r.banc és nem qrva... Szálljatok le a magas lóról és ne támadjatok valakit azért, mert máshogy gondolkozik mint ti. El lett mondva, hogy megbeszélték, hogy barátok lesznek, a fiú vessen magára, ha nem képes felfogni ezt.


Kérdező Neked azt javaslom, hogy a "barátoddal" szakítsd meg a kapcsolatot, mert lehet, sőt biztos bántaná ha mással látna, meg gondolom az új srácnak sem tetszene, ha azzal beszélsz/lógsz akivel régen kavartál (mert ez annak minősül).


Sok sikert, ezekre a megkeseredett f@$zokra meg ne hallgass. :D

2017. máj. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez még barátság extrákkal kapcsolat sem :D


Húha kavart egy sráccal mekkora egy r**banc :DDD Nem vagy se r**banc se naív. Vágytál egy kicsit a testiségre de nem voltál szerelmes ezt egy másik olyan emberrel tetted aki szintén ugyanerre vágyott (legalábbis az elején) és kész.


Amúgymeg sok lány már 14 évesen több ... fogott mint kilincset ő meg csak kavart valakivel ez mióta r**ság ? Ja és a fiú, hogy ő belement ő nem az ? :D...


Csak mond el a srácnak, hogy barátság volt megbeszélve és ez részedről nem is több nem lesz gond :D

2017. máj. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vagy ri.banc, de azért a jövőben ne ismételd meg ezt a viselkedést senkivel! Roppant taszító lány lennél, aki nem is való másra, csak arra,hogy csókolgassák meg fogják a kezét. Ne légy ilyen!

De azért tisztázzuk a barátság fogalmát: Barátságban baráti érzelmek vannak és a barátainkat nem csókolgatjuk.

2017. máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
0%
16évesen megbeszélted vele hogy csak barátság extrákkal ő szerelmes lett beléd te meg egy harmadik személybe?hát ne haragudj de egy telibe basz0tt r#banc vagy csillagom
2017. máj. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Elhivtam találkozni és megbeszéltük.

Nagyon aranyos volt. Felajánlottam,hogy ezekután ha neki ez így nagyon rossz inkább ne találkozunk,de ebbe nem egyezett bele. Így is a barátom akar maradni.

Azt mondta támogat,és hogy kövessem a szívem,és a vágyaim.

Köszönöm a válaszokat. Leginkább a pozitivakat.

2017. máj. 25. 13:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!