Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
Ha egy csajt megkeresnétek viberen, aki tetszik nektek... megkérdenzétek h jártok e. A csaj először tiltakozna de aztán kérlelnétek,és azt mondja h 1 év múlva talán... utána végül lekoptatna. Mit csinálnátok? Nem állnátok szóba vele?
2017. máj. 25. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
XD! Kitartó vagy! És gyerekes! Én nem fűznék egy lányt 1 éveb keresztül!
2017. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem kérlelnék egy lányt sem hogy járjunk. Nem aláznám meg magam.
2017. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1-es ténylegesen nem beszólásból de olvasd el mégegyszer kérlek, a kérdező itt most a lány szerintem, szóval nem ő az aki 1 éve hajt, plusz lehet ezt az egészet csak úgy elméletben felállította és érdekli a válasz..


"Mit csinálnátok? Nem állnátok szóba vele?"

Ha lekoptatott, akkor minek keressem? Nem utálom meg érte, nem ez lenne az első elutasítás, meg amúgyse hajtanék 1 évig, de ettől még a szememben nem lesz kevesebb egy lány, az ő ízlése, ő döntse már el, hogy ki jön be neki..

Szóval yah, ugyanúgy viselkednék vele, max nem tennék semmi olyat, ami arra utalhat, hogy akarok tőle valamit, ha meg csak a neten random bejelöltem (amit nem szoktam, mert eléggé nyomasztó helyzet lenne számomra), akkor meg ténylegesen lesza*nám az egész történetet hiszen nem is ismerem.

2017. máj. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszia válaszokat. Amúgy lány vagyok. Érdekelt a válaszotok mert pontosan ebben a helyzetben vagyok.
2017. máj. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!