Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Részegen ha valaki azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen ha valaki azt mondja, hogy nagyon nagyon szeret az felér egy vallomással?

Figyelt kérdés
barátok vagyunk.
2015. szept. 24. 09:59
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Hogy mondta hogy szeret?

Amúgy a részeg beszéd igazat szól általában.

2015. szept. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem egy kollégám csapatépítőn részeg állapotában egy másik kolléganőmnek hitt. Ennyit adhatsz egy részeb ember szavára...
2015. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyesmire ne adj, ez hülyeség! Majd ha józanul is azt mondja.

Nekem egyébként azért is kell vigyáznom az itallal, mert részegen mindenkit rohadtul szeretek. Amíg nem voltam kapcsolatban, minden buliban, ahol kicsit túllőttem a célon, "beleszerettem" valami kóbor lélekbe. :D

2015. szept. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ez így komolytalan.
2015. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!