Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csaladi nyaralas a baratommal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaladi nyaralas a baratommal? Belemennenek szerintetek a szuleim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 honapja vagyunk egyutt a baratommal, o 18 eves, en 15 vagyok. Mindketten ismerjuk egymas szuleit, altalaban egymasnal vagyunk. Ottalvas meg nem volt, anya csak nyari szunettol engedi. A kerdesem az lenne, hogy nagymamammal es az o baratnojevel megyek nyaralni junius vegen egy hetre belfoldre. Szerintetek megkerdezzem hogy eljohet-e a baratom vagy csak veszekedes lenne belole? Eleg konzervativ anyukam, nagymamám szerintem megengedné, o eleg laza, es nem is kene erte pluszban fizetni mert lakókocsiban lennenk:)


Mit gondoltok errol? Illetve baratom nem nagyon akar szabit kivenni a családjával se nyaralni menni, felek hogy velem se akarna eljonni😩



2017. jún. 1. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lesz, aki felügyel téged simán elengednélek, ha a kislányom lennél. Hiszen minnél jobban tiltasz valamit egy gyereknek ő úgyis talál megoldást arra, hogy véghezvigye, pláne ha tinédzser. Viszont gondolj a barátod helyzetére is. Jó ötlet lenne, ha a nagymamáddal és annak barátnőjével nyaralna? Bár, ha ismeri a rokonaidat és a nagyiék lazák baj nem lehet. Ülj le a barátoddal beszélgetni, hogy te tervezel egy ilyen kiruccanást és nem tartana veletek esetleg?
2017. jún. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ismeri a baratom a nagyimat, kedvelik egymast:)

Tudom, fura lenne hogy igy veluk, hat de ugyis a medence vagy a strand ket végében lennenk:) Ugy ertem, kulon lennenk toluk, ugy ok is tudnak beszelgetni meg mi is elvagyunk. Igazabol csak bácsinál meg alvasnal lennenk egyutt negyen, meg ugye reggel amig megyunk a strandra

2017. jún. 1. 19:06
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem egy alom-nyaralas igy veluk négyesben, dehat nem mehetunk el kettesben nyaralni, azt azert a szuleim meg nem engedik:(
2017. jún. 1. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem akar szabit kivenni és a családjával se akar nyaralni menni akkor ne erőltesd. Hozd fel neki, kérdezz rá de ne erőltesd. Ha azt mondja jó, akkor a szüleiddel is beszéld meg, hogy ne legyen vita belőle.
2017. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom a segitseget:)
2017. jún. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!