Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ennek veget vetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ennek veget vetni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akivel napi szinten irunk egymassal, aranyos meg minden, eloben egyszer latott aztan bejelolt, esxere a legjobb baratomra rairt, hogy ki vagyok stb. Bejelolt es a legjobb baratom miatt ra is irtam.. beszelunk mar egy jo ideje, de valahogy nem az esetem, nagyon nem tudunk mirol beszelni, sot meg flegma is egy kicsit, hogy ilyen fel szavas "jah" okat valaszol.. es azon gondolkodom, hogyan tudnam vele tudatni, hogy nem akarok tole semmit, mit kene meki irnom, a csajnak elgge bejovok, de o meg nekem nem, es allandoan csak azt kerdi h vagy hogy vagyok, vagy mit csinalok, mert nimcs mirol beszelnunk, leirom h mivan aztan jah ertem.


Tudna valaki segiteni? 15/f



2017. jún. 3. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ő flegma, legyél te is az. A 10. "jah" után megunja, és egyszer csak abbamarad a beszélgetés.
2017. jún. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ahelyett h itt osztanád az észt, milyen uncsi a csaj, legyen benned annyi, h megírod, nem jön be. Ha őszinte vagy, nagyobb az esélye, h lekopik. Mellesleg sztem a mi korunkban még felesleges nyomulni, tök gáz. 1x rám is tapadt vmi gyerek, de olyan hülye volt, ha tudná h forog a föld, kapaszkodna. Meg is írtam neki, le is kopott. 15/l
2017. jún. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!