Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan lehet véget vetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet véget vetni ennek a traumatikus kötődésnek?

Figyelt kérdés
utólag látom,hogy eléggé bántalmazó kapcsolatban éltem (nem fizikailag,szerencsére),majd ő dobott engem, 2 hónapig megtartott a lábtörlőjének,időközben pedig új barátnője lett. Én viszont itt maradtam,4 hónapja nem tudom feldolgozni a történteket, úgy érzem még mindig szeretem, bármennyire is szeretném utálni és csak azon tudok gondolkozni, hogy miért lehettem kevés neki. Hogyan lehet ebből a gödörből kimászni? Ez már az életem minden területére kihat.

2017. máj. 24. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Tatjátok a kapcsolatot? Én addig nem tudtam egy fájdalmas szakítás utáni hasonló gondolataimat elűzni, amíg tartottuk a kapcsolatot ("legyünk barátok"), és foglalkoztam azzal, mit gondol rólam.
2017. máj. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

nem,nem tartjuk,kb 1 hónapja letiltottam mindenhonnan,nem akarom látni a boldog képeket az új lánnyal,mert minden héten raknak fel legalább kettőt és nem akarok azon gondolkozni,hogy engem esetleg szégyellt,őt viszont mennyivel jobban szereti.

Amióta egyáltalán nem tudok róla és nem beszélek vele kicsit jobb.

2017. máj. 24. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Együttérzek veled, ha ez számít. Fogalmam sincs mi segít. Más gondjaid nincsenek? Én azt veszem észre attól igazán durva, ha más zavarok is vannak.
2017. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolom más pasit észre sem veszel?
2017. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak az idő segít ezen... le lehet tiltani, törölni mindenhonnan, de pont az ilyen pasik hagynak a legmélyebb nyomot. Én is benne voltam egy ilyenben, 3 éve véget ért, de még "utánam tud nyúlni", és kísért néha most is. Persze már sokkal jobb, de már nem vagyok olyan mint régen. A legjobb a minél hamarabb elkezdesz randizni, más pasikkal ismerkedni, még akkor is ha nincs kedved... ez elsőre nem tűnhet jó tanácsnak, de akkor bármi már ami új impulzust ad, költözés, új képzés, új hobbi... bármi ami sok sok energiát felemészt, és nincs időd se rágondolni.
2017. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen,másra most nem tudok nézni,csak attól félek,hogy én is úgy járok,amint azok a lányok akik évekig nem tudnak továbblépni
2017. máj. 25. 18:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Macskás nő leszel :D
2017. máj. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
félek tőlük, kutyás leszek,abból viszont lesz vagy 10 :D
2017. máj. 25. 21:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor biztos azért fáj ennyire. Mert ilyen kutya féle hűséges állat vagy.
2017. máj. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mennyi időbe telt elfelejtened? Ugyanebben a szituációban vagyok.

2022. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!