Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok baj van, valszeg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok baj van, valszeg féltékeny leszek az exemre és ez gáz Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval.Ugye van az exem,hát most nem fogok én itt izélni az a helyzet h bombanő.A következő a probléma: na most én kiszerettem belőle (idk hogy) kb 1 hónapja szakítottunk,de dumálunk.Nagyon nagy arc,nagyon bírom.

De mondta h hamarosan lesz egy palija.

Na itt indult be a generátor ami a féltékenységre hallgat.Két lehetőségem van.

1: Vagy dumálok vele és féltékeny leszek,

2: Vagy végleg véget vetek ennek a spanságnak?

Hogyha az utóbbit választom akkor biztos ami biztos fixen letört leszek mert hát mégis jó ez a "spanság"(még tervezzük h fogunk még talizni is)

Meg ismerem magam,biztos depis leszek még pluszba amiatt is,hogy már haverok se vagyunk,és még palija is van.Szóval a generátor már nagyon hajtani fogja magát.Vagy hát ugye dumálok vele,de szerintem eléggé féltékeny lennék h mást.. na érted gondolom.

Szóval bármelyiket választom,besz***m.De csúnyán.

Szóval: Te mit tennél a helyemben?


2017. jún. 6. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Én hagynám.
2017. jún. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem szép lassan szakítsd meg vele a kapcsolatodat, mert ha neki lesz barátja, az neked fájni fog, meg képzeld a helyébe magad, te örülnél ha a barátnőd az exével dumálna? Szóval szerintem hagyd a lányt, fokozatosan beszélj vele kevesebbet. És ez az opció még azért is jó, mert egy idő után (miután már nem beszéltek annyit) szép lassan kiszeretsz belőle, és találsz egy sokkal nagyobb bombázót. Viszont ha tartod vele továbbra is a kapcsolatot, az konfliktust fog szülni a másik pali részéről, meg neked se kellemes, úgy találkozni vele, hogy el van kötelezve.

Remélem segítettem valamennyire :))

2017. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!