Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erdemes lenne keresnem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes lenne keresnem az exem hogy megbeszeljunk mindent?

Figyelt kérdés

3 honap utan szakitott velem a baratom. Elmentem nyaralni meg o is es mar nem irt nekem csak en neki. Utana vartam hogy keressen es mikor hazaertem irt hogy holnap talalkozzunk. Hat rajottem hogy mi lesz ezen a tali...:(

Talalkoztunk es szakitott velem. Azzal az indokkal hogy mar nem szeret ugy mint az elejen es nem is hianyoztam neki annyira... Annyira rosszul erintett hogy meg se tudtam szolalni.

A barataitol tudom hogy nincs neki mas es nem is akar kapcsolatot. Meg most folyamatosan a haverjaival megy mindenfele...

Viszont nekem nagyon hianyzik o es sajnos nem tudtuk megbeszelni a dolgokat ezert arra gondoltam hogy irnek neki hogy talalkozzunk mert en beszelni akarok vele.

Tudni kell az exemrol hogy nagyon tapasztalatlen lanyok teren meg eleg batortalan. Mielott osszejottunk egyszer visszautasitottam es o szinte fel is adta aztan en rairtam meg minden es vegul ezert jottunk ossze.

Lehet hogy most is kene neki egy kezdolokes. Mert nem hiszem el hogy o mar nem szeret!

Es nem visszakonyorogni akarom magam csak tisztazni mindent. Na meg persze beszelni es latni ot!<3

De felek hogy nem irna vissza vagy azt irja hogy nem jon el:(

Velemenyek?


2016. aug. 28. 13:57
 1/4 anonim válasza:

Az is lehet,hogy tényleg megijedt és azért szakított. De lehet időre van szüksége,hogy nyugodtan átgondolhassa. Szerintem írj neki,mert egy próbát mindenképp megér és legalább te is tudni fogod,hogy most akkor mi is van. Ha pedig ő nem akar találkozni akkor el kell fogadnod és túllépni rajta. Elképzelhető,hogy később még lesz vmi köztetek,de az is lehet ,hogy találsz nála jobbat :)

Részemről jó ötletnek tartom,hogy meg akarod beszélni vele. Sok sikert!

2016. aug. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Úristen. Mi nem világos azon,hogy nem szeret és nem akar veled lenni???

Nem hiszed el,hogy nem szeret. Az a te bajod. Nem értem az ilyeneket.

2016. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér simán! Velem is volt ilyen. 2-3 hónap elteltével nemtudtam eldönteni, hogy akarom-e a kapcsolatot vagy sem. Szakítottunk is 1-2 hétre. Addig elgondolkodtam, hogy igazából mit is érzek. Aztán pedig megbeszéltük a dolgokat és újra együtt vagyunk azóta is és jobban szeretem mint eddig valaha. Szóval veszíteni nem veszíthetsz:D
2016. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg nem irtam neki de tegnap este veletlen osszefutottunk a varosba. Olyan edesen koszont. Fulig ert a szaja. Ismerem es ha nem birna vagy mar semmit sem erezne akkor nem igy koszont volna...
2016. aug. 29. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!