Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál a barátom pucér...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál a barátom pucér képeket rólam mikor alszok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak egyik nap vettem észre véletlenül nem mondtam semmit de félek mi van ba vissza él vele? Senkinek nem mertem még elmondani. :( eléggé kétségbe vagyok esve úgy érzem egy jó időre eljátszotta a bizalmamat ezzel. Valaki élt már át ilyet? Fiuk nektek mi a véleményetek erről? Mit csináljak?

2017. jún. 19. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Azért ez elég beteges.. Főleg úgy,hogy nem is tudtál róla. Beszélj erről vele,kérd meg,hogy törölje ki a képeket.
2017. jún. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem mondtál semmit? Vond felelősségre. Csak azért csinálja mert, majd vissza akar élni vele. Kiteszi a haveroknak, meg nem havernak is. Ha már szakitatok nem sokat tudsz tenni ellene, vagyis sokall nehezebb.
2017. jún. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%
Tini kategóriában nem kell a fiúkkal egy ágyban pucérkodni.
2017. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk és 1éve vagyunk eggyütt ne kövezettek meg légyszíves hogy ruha nélkül alszunk 1szer 2szer. Éppen elléggé bánt a dolog a "leszidás" nékül is.
2017. jún. 19. 17:21
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Ne foglalkozz a kotekedővel, épp az érett felnőttet játssza, aki még életében nem volt kamasz. Olyan érett, hogy még válaszolni sem tud :) Mindenképp beszéld meg vele. Mi nem ismerjük őt, nem tudjuk mennyi az esélye, hogy mutogatja, de nem árt résen lenni. Lehet hogy csak neki kell "otthonra". Szerintem erkölcsi szempontból védve vagy, tekintve, hogy együtt vagytok, a képeken látszik, hogy tudtod nélkül készültek (amiből inkább neki lehet baja), bár ha használja, ez is sovány vigasz. Lényeg, hogy beszéld meg vele, sok sikert.
2017. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kb 30perce kirobbant belőlem. Így már folyamatban van.
2017. jún. 19. 19:13
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos nagyon szépnek talál :)

Habár én nem fotóztam le a barátnőmet de olyan jó nézni amikor meztelenül alszik :D békés, szép :3


Ettől függetlenül Ja, ha le akar fotózni mondania kellet volna.

Remélem nem megy ez miatt tönkre a kapcsolatotok :)

20/f

2017. jún. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valószínűleg csak szimplán nem mer tőled kérni ilyen képet, csak azért csinál hogy hazamenjen és megcsinálja magának is rád :D


Nem hiszem hogy vissza él vele... csak nem mer kérni :D

2017. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
44%
Csodd el a telojat torold ki a kepeket,es aztan beszeld meg vele vagy szakits vele mert ez azert hat eleg para
2017. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!