Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csókotok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csókotok? 17/l

Figyelt kérdés

Nekem tegnap történt meg.

És igazából mindig azt gondoltam, hogy az első csókom megváltoztat bennem valamit. Hogy olyan gyönyörű lesz, hogy másra sem tudok majd gondolni...

Talán egy "kicsit" túl sok romantikus filmet néztem vagy nagy volt az elvárásom mert ezek elmaradtak.


4-5 barátommal kimentem az egyik strandra. 3 fiú volt és közülük csak kettőt ismertem régebb óta. A harmadikat (aki megcsókolt, nevezzuk G nek) szóval G-t nem ismertem csak pár hete. Míg a többiek elmentek kajálni mi elmentünk úszni egyet majd amikor elfáradtunk kiültünk és napoztunk. Rengeteget nevettünk de egyszer csak elhallgatott és megcsókolt. Igazából nagyon megdöbbentem, de viszonoztam és egyáltalán nem voltam olyan esetlen, mint hittem... De elmaradtak azok az érzések amelyekről a barátnőim meséltek az első csók után.

Veletek volt hasonló? Szívesen meghallgatnám az első csókos történeteiteket.



2017. jún. 20. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%

2017.marcius.14: Exemmel osszeatalakoztam, es elkapott ... Borzasztó jo volt (aatol fuggetlenul , hogy semmi kozunk nem volt mar egymashoz)

Es elegge jol csinalta... Fogta a fenekem, simogatta a nyakam😍


13/L

2017. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
98%

Még nem volt

Elég szar :p

17/f

2017. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem csak vissza gondolva volt rossz. (Nyilván mert ügyetlen voltam)

Viszont Akkor amikor történt a fellegekben jártam.

Tisza-part, első szerelem stb szval érted.


Érdekes módon a szex viszont vissza gondolva is az első volt nagyon jó és utánna jó pár alkalomig nem volt valami nagy szám.


20/f

2017. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon nagyon jó volt. Mindketten akartuk már, és elég sokáig húztuk úgy, hogy gondolatban már mindkettőnk rég megcsókolta a másikat. Barátok voltunk, de szerelem lett belőle. Egy padon ültünk, és nagyon fáradt voltam aznap, de vele találkoztam, mert ő még a fárasztó vicceivel is feltölt. Akkor is éppen kérdezett valami hasonlóan fárasztó kérdést, és miután nulla agyammal is helyesen válaszoltam, adott egy szájra puszit amiből csók lett. Mondanom sem kell, hogy utána nem voltam már fáradt :D Nem csak azért volt jó mert csók volt, és annak is nagyon jó, hanem mert olyan embertől kaptam, akit nagyon szerettem. Első igazi szerelemből történt,és utána összejöttünk. 16/l
2017. jún. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még semmilyen xd
2017. jún. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

14-est nagyon irigylem

(3-as voltam):)

2017. jún. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!