Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha egy ellenkező nemű barátotok szerelmet vallana nektek?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy akit a barátomnak tartok, azzal annyi közös van bennünk, annyira hasonló az értékrendünk, világnézetünk, annyira fontosak vagyunk egymás számára, hogy általában, ha ellenkező nemű, egy párkapcsolatot (és közös jövőt) is el tudnék vele képzelni. (Aki meg nem ilyen, az nem barát, hanem maximum haver.) Úgyhogy ha egy lány barátom szerelmet vallana, akkor, még ha én nem is lennék szerelmes belé, úgy állnék hozzá, hogy próbáljuk meg, töltsünk minél több időt együtt, hátha összejön, és nálam is kialakul valami. Ám sajnos úgy látom, hogy a legtöbb embernél (főleg lányoknál, de nem akarok általánosítani, biztos fiúknál is van ilyen) úgy megy ez, hogy akit beraktak a "csak barát" fiókba, az ott is marad.

Ja, és úgy gondolom, hogy talán a barátságból alakulhatnak ki a legjobb kapcsolatok.


Mit gondoltok, én állok helyesen hozzá, vagy azok, akik nem adnának esélyt egy barátjuknak?



2017. jún. 21. 18:35
 1/6 CFB ***** válasza:
93%

úúúúúú de ismerőőős xd (csak nekünk kicsit eltér a helyzet ettől)

Én belemennék. nem skatulyázok be senkit

2017. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha ellenkező nemű, akkor nem lenne ellenemre. Ha azonos, akkor elzavarnám a francba.
2017. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Attól függ hogy teccik e vagy nemteccik :'D
2017. jún. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Éppen a szerelmi vallomásra készülök..

De én veled értek egyet ezzel az egésszel kapcsolatban

2017. jún. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%

En is ugy latom a dolgokat, mint te. Csak azt tartom baratnak, akivel sok a kozos bennunk es szamithatok ra. Nos, ha egy fiu baratom probalkozna, akkor hagynam, hogy alakuljanak a dolgok a maguk meneteben es lesz, ami lesz.

19/L

2017. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előfordult velem, hogy a legjobb fiú barátom szerelmet vallott. Ugyanúgy mint ahogy említettétek, hasonló értékrendünk és személyiségünk volt, nagyon nagyon kedveltem, (vagyis mai napig is hihetetlenül jóban vagyunk) és talán még külsőre is tetszett, és én is megpróbálhattam volna vele, mert talán néha én is éreztem többet iránta mint szimpla barátság.

Mégsem tettem. Tudtam hogy nem tudnám soha úgy szeretni szerelemből, mint ahogy megérdemelné, pedig erősen kavartunk egymással és egy-két csók is megesett, de nem volt meg az az érzés.

Valakinél lehet beválik ez a "majd beleszeretek" dolog, hisz egy esély mindenki kaphat, de én önmagammal sem és a drága barátommal sem akartam volna kegyetlenül bemesélni, hogy akkor most köztünk dúl a love.

Visszautasítottam.

Mai napig néha feljön így köztünk, hogy a mi barátságunk valaha több volt mint szimpla barátság, persze nem említjük meg, hisz már mindketten boldog párkapcsolatban élünk, én egy és fél éve, ő közel 10 hónapja, de amikor együtt töltök vele pár órát akkor szerintem mindkettőnk között érezzük ezt az erős köteléket, ami fogalmam sincs, hogy mi.

De utólag nézve ő is, és én is hálás vagyok, amiért nem mentünk bele a kapcsolatba.

NEKEM, ez a tapasztalatom.

2017. júl. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!