Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiteget engem vagy mi, mondja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiteget engem vagy mi, mondja meg valaki mi a baja?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki mindig ír nekem flörtöl velem, olyan érezhetően működik a kémia, de nem lép semmit ritkán ír vissza mégis ír, akkor mit akar? Nem kérdezek rá mert szeretek vele beszélgetni de érdekel ti hogy látjátok?
2017. jún. 21. 22:29
 1/2 anonim válasza:
Vagy tetszel neki vagy baj van az agyával! De ezek alapján úgy tűnik csak szexre kellesz neki. Amúgy szerintemkérdezz rá vagy ha tetszik neked mond meg neki semmit sem veszithetsz ha igazi barátod éslegalább mindent tisztáztok.
2017. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet egyessel. Én is hasonló vagyok, hogy egyszerűen nem merünk, mert mi van ha nem akar kapcsolatot... Mondd meg neki, vagy árnyald hogy bejön neked, mert akkor egy bolond nem kezdeményez csak.
2017. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!