Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem baj az ha éjfél fele írok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj az ha éjfél fele írok rá egy lányra?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit pár perce bejelöltem fb-n, integettem neki messengeren és vissza is integetett. Szerintetek nem gáz ha ilyen későn írok rá?

2017. jún. 24. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, sőt most érdemes elkezdeni a beszélgetést :)
2017. jún. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát biztos hogy álmos már, aludni akar meg minden. vagy nem tudom
2017. jún. 24. 23:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne fossál már. Ha aludni akar, vagy nem ír vissza, vagy simán megmondja hogy bocsi de megyek aludni, majd holnap folytatjuk.
2017. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És mit írjak neki? Szia, és utána?
2017. jún. 24. 23:51
 5/10 anonim ***** válasza:

írd azt vámpír vagy


-egy kis vér kéne szivi így hát rádírtam

2017. jún. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Írd hogy szia! Jó éjszakát :DDD Attól be fog nedvesedni.
2017. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 I noor Y ***** válasza:
De nagyon nagy baj....ezek utan befog oltozni szadamazoruhaba es az ostorját megfogja lengetni elotted meg a lovaglopalcajat es aztmondja majd h valaki nagyon...nagggyon rossz fiu volt, most jon a buntetes ;)
2017. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Háát besültem. :/

Vissza köszönt de utána próbáltam vele beszélgetni de arra már nem írt vissza.

2017. jún. 25. 21:45
 9/10 I noor Y ***** válasza:
Tul gorcsos vagy haver...lazulj, gorcsosen sose jo hidd el...tudom h ilyenkor csak egyre tudsz gondolni de fogadd meg a tanacsom mert ugy konnyebb lesz;)
2017. jún. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 I noor Y ***** válasza:
Aki meg p*csa azt hagyjad.. Majd lesz vki aki illik hozzad es akkor is megoldja h irjon neked ha pl jelenleg nincs nete, csak h ne erezd ugy h erdektelen irantad
2017. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!