Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha egy lány karja szőrös?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 00:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavar. Nem ettől lesz valaki kevésbé nőies sztem.
2017. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: persze az arcán se legyen szőr XD
2017. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
77%

Szánalmas... És nem a kérdésre gondolok hanem ez és hasonló kérdések válaszainak egy részére. Hihetetlen hogy már ELVÁRÁS, kötelező egy nőnek csupasznak lennie mert ha nem az akkor egyből undorító, visszataszító, ronda egyeseknek/sokaknak... söt már egyre több férfi is az míg nemrég a férfiassághoz tartozott. Logika??? A legteteje a dolognak hogy sok nő teljesen normálisnak,alapnak tartja hogy csupasznak KELL lennie. Ez a totális agymosottság.


Ha én kitalálnám hogy fúj milyen az már hogy kiáll az emberek füle a fejéből hát kérem szépen vágja már le mindenki mert szóba se állok olyannal akinek van fülkagylója... Akkor levágatnátok? Nyilván nem amíg csak nekem nem tetszik de ha sokkal-sokkal több ember mondaná ugyanezt akkor már lennétek olyan hülyék... Agymosott birkák.


Röhej hogy egy TERMÉSZETES képződmény ami ugyanúgy az emberhez tartozik, az emberre nő mint a füle és az ujjai ilyen véleményeket,reakciókat vált ki. Mégis milyen alapon? Mert felesleges? Hát ahogy látom egyesekbe agyat is felesleges volt tenni mert úgyse használják.


Az evolúció eddig is sokat szőrtelenített már az emberen pl. a főemlősökhöz képest. Mi a fenének nem lehet normálisnak tekinteni azt a keveset ami még kinő...

Mi lesz még itt... valaki kitalálja 10 év múlva hogy undorító a haj ami szintén szőr csak megjegyzem és akkor elkezd mindenki kopaszodni ahogy mostanában csupaszodni???? Önálló gondolataitok is lehetnének a nyájkövetés helyett...


És ez csak egy dolog/hülyeség a rengeteg közül ami manapság zajlik...

Időnként csak körbenézek az utcán, kinézek az ablakon és elgondolkodom tényleg ebbe az elb@.... irányba változik ez a birka nép miközben a normális,logikus gondolkodás kiveszik? És hát a válasz igen mert egyre kevesebb olyan ember van aki képes és akar is a sokkal kisebb létszámú de még normális emberek csapatába tartozni és nem tud hatni rá, nem befolyásolja az agymosott tömeg akik azt se tudják hova mennek csak mennek... (a vesztükbe).

2017. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, ezt nagyon túlreagáltad, félreértetted. Ha megnézed a kommenteket, senki sem tartja undorítónak stb.

Ez nem egy divat vagy ilyesmi. Ez ilyen alap dolog. Ne legyen már a nőnek olyan szőrös karja, mint egy férfinek. Nem a kőkorszakban élünk.

A férfiak is "divatból" borotválkoznak? Akkor ennyi erővel azt se kéne követni.. A hajvágásról meg nem is beszéltem.

Szóval érted, valamilyen szinten kell ezeket csinálni. Ha meg valaki többet akar (pl kicsi a szőr a karján, de azért le akarja vágni), azt mindenki eldönti magának.

Igazi tömegklóndivatokra (mint látom mostanában ezt a körbenyírt szőkére festett ecsethajat) elmondható, amit leírtál, de erre igazán nem.

2017. jún. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Utolsónak Nagyon igaza van jól megfogalnazta!!
2017. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
53%

Alap??? Ez???

Na ilyenkor is ugyanaz jut eszembe...


Minden évtizedben újabb és újabb ilyen "alap" dolgok jönnek be vagy épp tűnnek el amik valójában egyáltalán nem alapok hanem hülyeségek. Édesanyám egyik barátnője is megjegyezte még régebben hogy ő aztán nem borotválta pl. se a karját, se a lábát fiatalkorában(mégis lett sok pasija, végül családja is) most meg már elképesztő milyen csupaszok még a férfiak is...


Ez mindig ugyanaz a sztori... Valakinek kipattan a fejéből... páran követik mert tetszik nekik majd elvárják hogy mások is kövessék... akik nem követik elkezdik "rosszabbnak" érezni magukat a tömegnél, negatív dolgokat kapnak a tömegtől ezért ők is követik és így szépen végül szinte mindenki követi... az a kevés ember pedig aki ezek után se követi ők lesznek végül a hülyék...

Lásd pl okostelefon... mai világban szintén "alap" hogy legyen/van mindenkinek. Elvárják... arra alapoznak dolgokat hogy van mindenkinek így akinek nincs az megszívta...


Attól hogy egyre több hülyeség terjed, egyre több hülyeséget várnak el a nőktől/emberektől még nem lesznek alap dolgok.


Egyébként pedig a férfiak szőrtelensége kb félúton jár. Ők még szabadon dönthetnek SAJÁT tetszésük szerint hogy leborotválják-e a karjukat vagy sem, növesztenek-e szakállat vagy sem... Sok nőnek még mindig totál természetes hogy a férfi szőrös, egyesek véleménye szerint szőrösnek is kell lennie egy férfinak. Szóval ha egy férfi szőrös akkor sincs megszólva... Míg a mai napig eszembe van ahogy hallottam pár fiatal kibeszélte az egyik tanárnőt miután megtudták hogy szőrös a karja... Tehát egy nőnek manapság semmi választása nem lehet mi???? Ő csakis szőrtelen lehet???



Arról nem is beszélve hogy ezzel a sok vegyszerrel, szerrel illetve a használatukkal néhány ember zsebét tömitek keményen akik ott örülnek a fejüknek hogy milyen jó a sok hülye veszi a cuccukat ők meg csak teszik zsebre a milliárdokat miközben a használatuk is meg a gyártásuk is csak károsítja a környezetet, bolygót... Ugyanez a sok kozmetikum, a cigi és pl. a mikró is. Totál nélkülözhető vackok... mégis manapság az az "alap" hogy ezek nélkül nem lehet élni...


Hát bocsi de nekem ezek nem alapok...


És végül én aztán tuti nem mondanám a pasimnak hogy pl. vágd már le a szakállad mert NEKEM nem tetszik hisz az az Ő arca, ő döntése... Ha nem tetszik a szakáll akkor olyan pasit választok aki SAJÁT döntése alapján borotválkozik.

És pont ez a bökkenő hogy a nőknek az elvárások miatt(és ha nem felel meg az elvárásoknak akkor a lenézés, kinézés miatt)már nem alap hogy a SAJÁT döntésük,tetszésük alapján legyenek szőrtelenek vagy sem... El van döntve hogy nekik szőrtelennek kell lenniük és kész de ki is döntötte el?...

2017. jún. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát ez kész... :'D
2017. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Az egész ott kezdődött, hogy valaki egyszer lejött a fáról, aztán a sok hülye majom meg követte, és mára már alap lett, hogy mindenki két lábon közlekedik a földön :P
2017. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Azért annyira ne legyen szőrös, mint egy jetinek :D
2017. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Alap???? ez?? Neked szól. hát ha jó úgy a csajnak az rendben van de aztán ne csodálkozzon meg siránkodjon hogyha egy idő után a pasi vagy szóvá teszi (mert vannak szó kimondók akik megmondják a véleményüket ) vagy sugdolózni fog (kibeszéli a háta mögött) (főleg tiniknél ez gyakori) csak azért mert nem akarja leborotválni vagy epilálni vagy gyantázni... :D és igen szerintem ez alap hogy a csaj leszedi magának (tisztálkodik) és ne a vegyszereket keverd ide... ezt a csajnak kellene tudnia szőrtelenít vagy még szőrösebb lessz.. mert ugye a szőr az nől.. de ha jó a csajnak hogyha tiszta szőr lessz a keze lába vagy bajusz nől ki akkor jó csak nyugodtan legyen chubakka :D
2017. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!