Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá egy lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy lányra?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki szimpatikus nekem, és rá szeretnék írni.

Eddig kb 4 lányra írtam rá de egyik se írt vissza. :/ Tehát az lenne a kérdésem hogy mit írjak a lánynak hogy ne az legyen megint hogy b*sszon vissza írni? Xd

16/F



2017. jún. 27. 08:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismered valahonnan, vagy csak úgy megtetszett? Valami közös pont?

Ha nem ragaszkodsz a netes közeledéshez, akkor egy közös ismerős által is összebarátkozhatnátok.

Ha van lehetőséged először próbálj vele élőben barátkozni, szerintem az sokkal jobb. Lányként nekem is jobban tetszene ez az opció :)

Ha mindenképpen írni akarsz, legyél kreatív, találj valami közös pontot ami miatt írhatsz neki. Csak ne "Szia, mizu?" legyen, mert egy idegennek én sem írnék erre vissza :'D

Sok sikert 😊

2017. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerem.

És kb 20 kmre lakik tőlem.

2017. jún. 27. 09:03
 3/11 A kérdező kommentje:
És nem nagyon van közös pont
2017. jún. 27. 09:11
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor próba szerencse.
2017. jún. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De akkor mit írjak neki?

Mert nem akarok ilyen sablon dumákat pl: hogy vagy?

Segítsetek légyszi

2017. jún. 27. 09:18
 6/11 anonim ***** válasza:

A "szia mizu?"-t tényleg hanyagold.

Esetleg valami hülye kifogással írj rá.

"Szia bocs ,véletlen nem x óvódaba jártál? Csak nagyon hasonlítasz egy volt ovis tarsamra"/"szia nem teged láttalak x helyen/buliban/stb."

Nem kell hogy igaz legyen ,csak tegyél úgy mintha ismernéd vagy láttad volna valahol.

Úgyis azt mondja majd valszeg hogy nem. Ebből már elindulhat a beszélgetés. Hogy akkor csak nagyon hasonlít arra az illetőre. Akkor megkerdezheted hogy hogy van ,stb.

2017. jún. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak ne mizuval vagy hogy vaggyal kezd, egy "idegen" tol ha ilyet kerdezel nyilvan ir vissza. Kezd ugy hogy nagyon szimpatikus vagy ahogy az elottem szolo javasolta :)
2017. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem írt vissza ő sem.. :/
2017. jún. 28. 23:13
 9/11 anonim ***** válasza:
:( a netes próbálkozások talán kevésbé hatásosak:/ de majd összejön az a lány is aki viszonozza az érdeklődést :)
2017. jún. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Van egy pár akivel össze jöhetne de azok meg vagy 300 km-re laknak tőlem :/ :/
2017. jún. 28. 23:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!