Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tanácsokra lenne szükségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanácsokra lenne szükségem szerintetek mi lenne a helyes mit tegyek mert már én se tudom hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit tiszta szívből szeretek. Ez a lány nagyon sokszor megígérte nekem h a trágár szavak terén fog válltozni. A viselkedése felém eléggé idegesítő. Szeret meg tett már magába kárt értem h bocsássak meg neki de amit megígér nem tudja betartani. Ez annyi lenne h tudjon viselkedni és ne hazudjon.

Ez az egyik dolog. A multkor elmentünk az egyik buliba ahol egy vadidegen féfivel szívesebben táncolt mint velem .

Már van egy hete h mondtam neki ha ne tudja a száját kordában tartani szakitok vele bárhogyan is szeretem.

Egy hétig nem beszélt csunyan most meg reggel megint .

Már nem tudom mit csináljak .

Szerintetek meg érdemel ez a lány engem mert nem hiszem . Lehet egy olyan kéne neki aki üti veri hogy megtanulja mi az a rossz férfi .


2016. dec. 6. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Rájuk kelett volna kapcsolni az áramot mikor táncoltak a la Misztö Bín. :D


Amúgy ez a nő komoly problémákkal küzd... :( El kellene terelni egy szakorvoshoz.

2016. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, de szerintem ő nem fog tudni megváltozni. És azt is meg tudom érteni, hogy hiába szereted, egy életre, vagy nagyon komoly kapcsolatra nem ilyen csajt akarsz. Megértelek. Szerintem találsz te magadnak kedvesebbet, aki meg is becsül. Hajrá!
2016. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mivel a felnőtt párkapcsolati tèmákba raktad a kérdést, feltételezem, hogy az illető felnőtt nő. Ez esetben menthetetlen a helyzet. Az utolsó mondatoddal egyet értek. Az biztos, hogy ő nem szeret, maximum egy "biztos pont" vagy az èletèben, ezért "ragaszkodik" hozzád ès kapaszkodik beléd.

Te is tudod mit kellene tenned. Ott kell hagyni a fenèbe, szenvedjen vele más!

2016. dec. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd... az embernek van egy adott személyisége, ami felnőtt korban bizony már ritkán változik érdemben. Ezért a felnőtt emberek általában úgy választanak társat, hogy előbb MEGISMERIK a kiválasztott célszemélyt, majd felmérik magukban, hogy a tapasztalt tulajdonságok szimpatikusak-e számukra, vagy sem, és ha igen, akkor kezdenek párkapcsolatba.

Olyan nincs, hogy "majd megváltozik a kedvemért".

Persze van olyan, hogy bizonyos tulajdonságok nem derülnek ki az elején, ezért a kapcsolatok eleje még az ismerkedési szakaszhoz tartozik. Ha rájöttél, hogy nem illetek egymáshoz, akkor szakítasz és kész.

De az, hogy ilyeneket írsz, hogy "nem érdemel meg engem", meg "olyan kéne neki, aki üti-veri" nem éppen felnőtt gondolkodásra vall. Ha nem tudod a saját ízlésedre formálni, akkor inkább dögöljön meg?


Ezt a nőt TE választottad, ha utólag rájöttél, hogy nem felel meg az elképzeléseidnek, akkor bíráld felül a korábbi döntésed, szakíts vele, és legközelebb keress (tudatosabban) olyan társat, aki jobban illik hozzád.

2016. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!