Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16/17 éves fiúk! Nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/17 éves fiúk! Nektek bejönnek az ilyen lányok?

Figyelt kérdés
160cm, 50kg de amúgy viszonylag vékony vagyok. Derégik érő barna nagyon hullámos majdnem göndör haj, zöld szem, telt ajkak :D. A bőröm nem fehér inkább ilyen világosbarna. Dohányzom, és van egy 5cm-es tetoválás a csuklóm belső felén. Ha megtetszik egy srác nem tudok mással elképzelni semmit és addig várok amíg nem jön össze :D. Nem vagyok a legvisszahúzódóbb lány :D sminkelem magam de nem maszk van a fejemen. Nem rúgok be minden hétvégén és fetrengek az út szélén, (nem kedvelem azokat akik idáig eljutnak az ivásban.)

2017. jún. 27. 22:29
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Csatlakoznék kb az összes előttem szólóhoz. Dohányzást leszámítva egész rendben vagy így elsőre:D
2017. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Na nézzük csak mi van itt :D :D szóval van itt egy majdnem göndör hajú csaj világos barna bőr zöld szemű eddig oké..Az hogy nő létedre dohányzol nembaj bár biztos nem magadtól próbáltad ki hanem egy baráti társaságban... tetkó nembaj de biztos oka van hogy bele vésted a tintát a bőrödbe..vagy utánozol valakit vagy csak szimplán ki akartad próbálni..Továbbá nagyon akaratos vagy ezekszerint amit akarsz azt megis kapod előbb vagy utóbb.. Nem vagy az a vissza húzódós leány ami azt jelenti szeretsz ismerkedni és bulizni is.. Sminkeled magad.. a lányok többsége szokta.. Nem szoksz berúgni úgy hogy elokádnád magad meg fetrengesz.. arra figyelj oda hogy neis történjen meg mert sok ember sőtt a legtöbb fiatal se tervezi és mégis az a vége.. aztán megszokják és rendszeressen fognak akarni menni buliba..aztán másnap meg mi történt kérdés az első... amugy a leírtak alapján biztos helyes vagy bár te inkább a külsődet írtad le többnyire.. 19F
2017. jún. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#14: Szerinted a dohány miért +18-as? És a dohányboltok? Ne okoskodj.
2017. jún. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gáz nincs veled a leírás alapján.

Tetovált és dohányos (tubák, bulin cigi) 17 éves srác :D

2017. jún. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!