Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nálatok kizáró ok ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok kizáró ok ha egy lány depressziós és vagdosta magát (de már abbahagyta)?

Figyelt kérdés

2017. jún. 28. 11:08
1 2 3 4
 1/34 dead_angel16 válasza:
94%

Szia,én lány vagyok,viszont szeretnék írni ha nem baj.



Csak annyi igazából,hogyha már abba hagyta figyeld meg,hogy csinál e bármi olyat ami arra utal,hogy visszaesett e volna. Egyébként vigyázz az ilyen fajta emberekkel,NEM MINDEGYIK(!!) de eléggé sokan ha visszaesnek téged kezd majd el okolni... ha összejönnétek.

2017. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 dead_angel16 válasza:
94%
Bocsi lehet nem lehet teljesen érteni,de remélem azért tudtam picit segíteni:D
2017. jún. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Egyébként azért írtam ki a kérdést,mert én vagyok a lány.
2017. jún. 28. 11:19
 4/34 anonim ***** válasza:
60%

Nálam kizáró ok, mert ha összejövök egy ilyen lánnyal és újra bedepizik akkor az úgy nem túl jó. Meg ugye a vagdosásnak ott marad a nyoma, nem tudom neked mennyire látszik kedves kérdező, de ugyebár az se szép.

18F

2017. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
97%
Elég merész dolog lenne. Mert hogy őszinte legyek, szuicid hajlamú lánnyal kapcsolatot nem igazán szeretnék, de mégis szívesen megismerkednék vele, hogy valami életkedvet leheljek bele, viszont az ilyenek hajlamosak nagyon könnyen szerelembe esni, ha segítenék, és félnék, hogyha kiderülni, hogy csak sima egyszerű ismerkedés és felvidítás céljából írok, akkor ismét depresszióba esne és miattam ártana magának. Úgyhogy nehéz döntés, hogy közelednék-e hozzá vagysemi. De ez kortól is függ. Ha még fiatal, akkor elnézhető, mert még bita, naív viszont idősebben elég erős negatívum.
2017. jún. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%

Teljesen kizáró. Ma sajnos a legtöbb lány nem azért csinálja, (de ne csinálja!) mert hiszti van. Nem azért, mert olyan rossz az élet. Sajnos sokan nem kapnak elég figyelmet, és ezzel próbálják kiérdemelni. Lehet, hogy te nem hisztiből csinálod, de mivel nem ismernélek, hisztinek gondolnám, ezért kizáró ok lenne, mivel kinek kellene egy depis figyelemhiányos lány? :/


16/f

2017. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

4.: Háát,eléggé látszódik.

5.: Igen,ez (sajnos) tényleg így van.

6.: Annyit nem értek,hogy azt írtad,hogy a legtöbben nem hiszti miatt csinálják,mégis azt írtad,hogy neked egyből az jönne le hogy hisztizésből falcoltak. Akkor ez hogy is van?

Ez most egy kicsit OFF lesz,de azt se értettem sose,hogy miért gondolják azt,hogy ez figyelemfelkeltés. Én például eléggé szégyenlem,amiért heges a kezem,el is takarom mások elől.

2017. jún. 28. 12:13
 8/34 anonim ***** válasza:
Előző, mi az hogy hisztiből csinálja?
2017. jún. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
49%
Ember, ne vagdosd magad
2017. jún. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Már leszoktam róla(szerintem)
2017. jún. 28. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!